petek temizleme yalanı

Petek temizleme yalanı ! bazı kişiler petek temizliğinin gereksiz olduğunu savunur hiç bir belgeye dayanmadan yapılan bu asılsız iddaayı çürüttük. Zamana ve kullanım yılına bağlı olarak tesisatın içinde biriken kireç ,tortu, pas ve balçıklaşma ısınma problemlerine neden olur bu neden petek temizlemenin gerekli olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış hatta haberlere dahi konu olmuştur yan kısımda bulunan videodan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pek çok kişi yapılan iş ile dalga geçmiş hatta calpol ile petek temizleme gibi ironik bu konuyu ortaya atmış sözde vatandaşı enayi yerine koymuştur yada bu temizlik yapan kişileri ti ye almıştır. Petek temizleme yalanı diye bir şey yoktur her 3 senede en az bir defa petekler temizlenmelidir yoksa ısınma problemleri ile karşılaşırsınız.

Petek Temizliği Gerekli Mi ?

e- petek temizliği bulunduğunuz şehrin her bir noktasına yapmış olduğumuz en önemli tesisat işlemlerimiz arasında gösterilmektedir. Peteklerin içerisinde biriken paslar ve kirli maddeler belli bir süre sonrasında evinizdeki ısının düşmesine sebep olur. Bu durum doğrudan radyatörlere etki etmektedir. Yani radyatörlerin sıkıntısız bir ısı durumunu ortaya çıkarması ile eş zamanlı olarak da iyi bir petek temizleme düzenine doğru ulaşma halinin de önüne geçmiş oluruz. Bu konuda petek temizliği işlemlerindeki bütünsel durumların da üzerine geçmek gerek. Yani sorunun sadece tek bir noktada olmadığını varsayarak adım attığımız için, nokta atışı düzenlemeler ile eş zamanlı olarak çok daha verimli bir bakım onarım aşamasına da geçiş gerçekleştirmiş oluruz.

Makineli petek temizliği işlemlerimizde de firma olarak önceliğimiz detaycı hareket etmek. Yani evin içerisindeki tüm petek sistemlerinin kontrolünü gerçekleştiririz. Bu kontrol düzeni sonrasında da öncelikle üst kısımları sonrasında da peteklerin alt kısımlarının temizlenmesini başarırız. Burada her zaman sistemi takip ederek sürdüreceğimiz çok yöntemli bir petek bakım onarım düzeni de sizleri bekliyor olacağı için, sorunsuz bir şekilde ilerleyerek problemin temeline odaklanmayı da başarmış olacağız. Bu gibi durumlarda da müşterileri her zaman bilgilendirerek ilerlemekte olan firma personellerimiz sayesinde, ortaya çok daha sıkı bir bakım onarım düzeni çıkacağını da kesinlikle unutmamalısınız.

İlaçlı petek temizleme kombi bakımı gibi işlemlerimizde alanında senelerin getirmiş olduğu tecrübe ile ilerler, bu sayede de ortaya çok daha sıkı bir bakım onarım düzenini de çıkarmış oluruz. Bu düzeni muhakkak göz önüne alarak verimli adımlar atmalı, kendinizi bu sayede hızlı bir sistemin içinde tutmalısınız. Bu konuda firmamızın personel kadrosundan da son ana dek verim ve destek alacağınız konusunda da asla şüpheniz olmasın. Hepinize eşit ve kaliteli bir hizmet alanı oluşturacağımızı bilmenizi isteriz. Çünkü bizim firma olarak benimsediğimiz kuraldır müşteri memnuniyeti. Bu memnuniyet kapsamında ilerler ve sağlam bir sistem üzerinden faaliyetlerimizi anı anına kalite ile sürdürmeye özen veririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55