Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Petek temizliği  nasıl yapılır sorusunun cevabını sizler için yanıtlıyoruz uygulama olarak bireysel yolları da vardır ancak tam olarak randıman almanız mümkün olmayacaktır çünkü tesisatın içinde biriken pislikler tabaka olarak yapışık kalmıştır ve dibe çökmüştür tazyikli su ve diğer temizleme çabaları verimli bir temizlik sağlamayacak üstelik ortalık kirlenecek vakit kaybı yaşayacaksınız . Petek temizleme işlemini profesyonel olarak yapan firmamız etrafı kirletmeden petekleri sökmeden hizmet vermektedir.

Peki nitelikli bir petek temizliği nasıl yapılır ? Ana sayfamızdaki yazı da ayrıntılı olarak belirttiğimiz petek temizleme işlemlerini burada kısaca anlatalım .

  1. Etkin ilaç kullanımı ; Piyasa da çok çeşit ilaçlama sistemi vardır ancak bunun en etkilisi seçilmelidir . Müşterilerde ilacın prosedürünü mutlaka okumalıdır  buna hakkı vardır tesisatında hangi kimyevi maddenin dolaştığını bilmek müşterinin en doğal hakkıdır . Dikkat : Eski kutu , açılmış kutu ve kimyasal temizlik yazısı içermeyen sıvıları tesisatta kullanmayınız .
  2. Petek temizliği makinesi ; fiyatları değişkenlik gösteren çeşit çeşit makine sistemi vardır ancak bunların hangisi sizin işinize yarayabilir . Makinenin görevleri nedir hangi aşamada devreye sokulmalıdır . Sektörde ki ilgi büyük yapılmayacak kadar ucuz petek temizliği fiyatı veren şahıslara lütfen aldanmayın ve yazdığımız maddeleri okumaya devam ediniz .
  3. Tesisat temizliği sonrası yapılacak işlemler ; reglaj ayarlarının yapılması ve peteklerin her birinin havasının alınması en son işlem olarak ta kombiyi devreye alın ve ısınmasını bekleyiniz .

Çalışacağınız firmanın yeri ve yaptığı işler çok önemli bir petek temizliği firması aynı zamanda bir cam balkon yapamaz , çilingirci olamaz en önemlisi de sabit bir yeri olmalıdır , fatura kesmelidir ve servis formu düzenlemelidir.

Bazı firmalar iş yoğunluğunda ara eleman veya taşeron kullanmaktadır .Firmamız asla ara eleman kullanmaz çünkü nerede ne işlem yaptığını bilmek ister ve kayıt tutar .Bu sistem sayesinde ilerde oluşabilecek sorunların önüne geçmiş oluruz .

İstanbul petek temizleme firması olarak hizmetlerimizde her iki yakada kurduğumuz kendi ofislerimiz ve servis araçlarımızla sürdürmekteyiz .İletişim sekmesinden size en yakın servisimizi yönlendirme yapabiliriz ve petek temizliği nasıl yapılır hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz .

 

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55