ümraniye esenkent petek temizliği

Ümraniye Esenkent petek temizliği firması olarak petek tesisatında birikmiş atıklar yüzünden ısınmayan petekleri robotla petek temizleme servisi ile açmaktayız. Sıklıkla kombi arızası veya petek yüzeylerinde soğuma olan peteklerde etkili ilaçlı petek temizliği öneririz. İçerisindeki sıvı miktarının siyah tonlarına yaklaşması kirliliğin aşırı yükseldiği anlamına gelir. Farklı kireç, pas gibi maddelerinde bunlarla beraber kimyasal ile tahliye edilmesi tarafımızca verilmektedir. 3-4 petek ortalama 1-2 saatte temizlenebilir ve çalışma sonrasından itibaren peteklerdeki farkı göreceksiniz.

Esenkent Petek Temizleme Servisi

Esenkent petek temizliği kalorifer temizlemede ilaçlı kimyasal kullanan ve bundaki verimliliği pek çok binaya aktaran firmayız. Kombi ısıtma sistemi petekteki suyu iyi ısıtmıyor ise belki aktarım problemi olabilir. Çok yakında petek sıcak ve arka odadaki peteğin soğuk ve ılık kalmasının nedeni peteklerde tıkanmalar olup açılması yani temizlenmesi için özel cihazlar ile sizlere destek oluyoruz. Peteklerde sökmeden cihaz ile kimyasal eklemesi yaparak temizliyoruz. Tüm marka kombilerde filtre kirlenmesi bazen peteklerdeki kirli sulara bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir. Önüne geçmek için temiz suları içeren ısıtma sistemine sahip olmalısınız. Evin ortalama sıcaklığını arttırmak için de gerekli olan bu çalışma da iki kablo yarımı ile petek ve cihaz arasında bir bağlantı oluştururuz. Cihaz haznesine petek temizleme de kullanılan ilaçlı kimyasal ekleriz. Bu sıvılar peteklere geçer ve oradaki kirlerin yumuşaması sert formundan uzaklaşmasını sağlar. Hemen aktarılacak basınçlı su ile bunu tahliyesini yaparız. Direkt petek ile değil de havlupan gibi bölmeler ile de ne kadar kirli petek varsa bağlantı kurar ve komple temizleriz.

Ümraniye Esenkent petek temizliği depolanan petek kirlerini atık sistemlerine göndermekteyiz. Petekleri temizlerken metallere zarar vermeden bu işlemi yapar ki en güzel tarafı son aşamada temiz su ile peteklerin içten korunması için kimyasal eklemeleri yaparız. Petek sayısına göre gerekirse birkaç cihaz çalıştırır ve aynı günde işlemi bitiririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55