kanlıca petek temizliği

Kanlıca petek temizliği yapan tesisatçı firmamız peteklerin içerisinde yabancı cisimlerin , kir , pas ve tortunun birikmesi sonucunda peteklerden alınamayan verimi kombi petek temizliği hizmeti vererek eski performansına kavuşturmayı amaçlamaktadır. Kış aylarında havaların da soğumasıyla birlikte petekler ısınma amaçlı kullanılmaya başlanmakta ve peteklerde bulunan mevcut sorunlar bu dönemde kendini belli eder. Peteklere eşit ısının verilmemesi ve ses çıkarması gibi sorunlar bir problem olduğunu göstermektedir. Bunlar gibi sorunların oluşması büyük çaplı hasarlara ve bununla beraber yüksek maliyetli onarım işlemlerine de sebep vereceğinden makineli petek temizleme işlemleri zamanında yapılmalıdır.

Kanlıca Petek Temizleme Firmaları

Beykoz Kanlıca petek temizliği kalorifer sisteminde ortaya çıkan pas , kir ve atık maddeler tıkanmaya neden olmakta ve peteklerin istenilen seviyede çalışmasına engel olmaktadır. Bu durum maddi zararın yanında sizlerinde sağlığını olumsuz yönde etkilenmesine de sebep olmaktadır. Petek temizliği işleri uzman tesisatçılar tarafından kullanılan ekipmanlar ve son teknoloji makineler ile gerçekleştirilmektedir. Kaliteli bir kombi petek temizleme işlemi yapılarak robotla petek temizleme işleminin uzun ömürlü bir şekilde çalışması sağlanmakta ve de yüksek enerji almak için fazla ödenen paralardan tasarruf yapmayı amaçlamaktayız. Peteğin iç ve dış kısımlarındaki yabancı cisimler ortadan kaldırılmalı bu aşamalarda kombi bakımlarının yapılması da ihmal edilmemelidir. Yapılan müdahalelerde yüksek basınçlı su ve hava kullanılarak yabancı artıkların peteğin içerisinden atılması işlemleri gerçekleşmekte ve ısınma problemleri ortadan kaldırılmaktadır. Bizim gibi profesyonel firmalardan yardım almak sizler için daha faydalı olacaktır.

Kanlıca petek temizliği işleminde firmadan firmaya değişen bir fiyat sistemi karşımıza çıkmaktadır. Çözüm Tesisat çevrede ki çoğu firmadan daha kaliteli ve daha ucuz bir petek temizleme işlemi yapmaktadır. Ayrıca yapılan her peteğin temizliği garantili bir şekilde güvence altındadır. Onarımını yapmış olduğumuz petek 1 yıl içerisinde tekrar bir ısıtmama problemi yaşatırsa o petek için evinize ücretsiz olarak servis göndermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55