reşadiye petek temizliği

Reşadiye petek temizliği servisi olarak petek tesisatında birikme yapan yabancı artıkları petek temizleme makineleri ile temizliyoruz. Firmamız radyatör sayısına göre fiyat tarifeleri olan petek temizliği işlemleri yapmaktadır. Bizi arayın ve dairenizde kaç petek olduğunu söyleyin, ekiplerimiz sizlere hemen fiyatı söyleyebilir ve ayrıca arıza kaydı da oluşturmayı unutmayınız. Dairenizle sınırlı kalacak şekilde tüm peteklere cihaz kablolarından aktarılacak kimyasallar ile eriyoruz. Kalorifer soğumasına neden olan kireç ve pas maddelerinin çözünmesi yerine getirilecek tamamen tahliye olmasını sağlıyoruz. Defalarca test ederek eksik işçilik yapılmaması ve sistemin ısıtıldıktan sonraki durumları bile kontrol ediyoruz.

Reşadiye Kombi Filtre Temizliği

Çekmeköy Reşadiye petek temizliği ısınmakta zorlanan petekleri düzeltebilecek tekniklere sahibiz. Radyatörlerin bazıları ısınmıyor veya çoğunda aynı şikayet varsa bunu önlemenin yollarını araştırabiliriz. Su ısıtıcısı kireç içerisinde kalsa ve temizleyemezsiniz iç mekaniğinde yüzeysel sorunlar yaşanabilir. İşte peteklerden de üretilen bu maddeler suyun akış hızını kesmektedir. İyi yanmayan peteklerdeki sorunları aynı gün içerisinde bitirebiliriz. Genelde iki sene uzun bir süredir. Petek bakımı için ideal süreler içerisinde yer alır. Bu süre aralığı ile bizden hizmet alan müşterilerimiz çoğunlukla sorun yaşamazlar. Tek gerekli olan bazı giriş bölmeleridir ve bu her binada bulunur. Havlupan haznesi ile cihazımızı hızlıca bağlarız. Petekten bir miktar su çeker ve kirlilik oranına bakarız. Önemli olan petekteki suyu sürekli devir daim yaptırmaktan geçmektedir. Bununla birlikte kimyasallar ile içteki birleşik kirlerin de ayrıştırılması yapılır. Petekteki kirli suları temizleyebilecek cihazları her bir dakikada devir atarak kullanmaktayız. Bu birikmeler ise hızlıca atık sistemlerine gönderilir.

Reşadiye petek temizliği petek yıkama sırasında evin kirlenmesine izin vermeyiz. Petek kenarından kirli suyun eşyaları kirletmesi gibi durumlar yaşanmaz. Biz tüm önlemleri alırız. Gerekirse peteklerin bazılarını kapalı duruma getirir açık olanlar ile işleme devam ederiz.

Rüstem Paşa, PETEK TEMiZLIğI ŞİŞLİ İSTANBUL, Reşadiye Caddesi, Fatih/İstanbul

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55