beykoz soğuksu petek temizliği

Beykoz soğuksu petek temizliği yapan tesisat firmaları arasında Çözüm Merkezi sökmeden makineli ve ilaçlı petek temizleme servis telefon numarası 0545 385 93 94 arayınız. İstanbul petek temizlik firmamızın Beykoz şubesini arayarak ayrıntılı bilgi alabilir servis talebinde bulunabilirsiniz.

Beykoz soğuksu mahallesi petek temizlik yapan doğalgaz kombi firması arasındayız iletşim numaralarından bizi arayarak nasıl petek temizliği yaptığımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Beykoz Soğuksu Petek Bakımı

Beykoz soğuksu petek temizliği sökmeden kimyasal ilaçla radyatör temizliği yapan firmadır. Eğer cihazın basınç ayarı düşük ve yetersiz ise ne kadar kaliteli ilaç olursa olsun çözünür ve bir kısmı peteğin dibine çöker ve yine soğuma oluşturur. Biz kaliteli çözücü solüsyon ve yüksek basınçlı su makinesi, filtreleme haznesi ve bir, iki saatlik çalışma ile kirlenmeye bağlı petek ılık, soğuk kalması, ısınmaması şikayetlerini garantili olarak çözmekteyiz.

Beykoz soğuksu petek temizleme döküm, alüminyum petek temizleyen servistir. Kalorifer, petek ısınmama sorunu sırf petek içi kireçlenmeden dolayı olmayabilir. Farklı nedenleri, cihaz dahil ekiplerimiz araştıracaktır. Petek temizleme makinesi ile soğuyan, ılık kalan petek sorununa garantili çözüm için kirlenme problemine odaklı iki hortum bağlantısı ve 150 litre/saniye hızında basınç, devir daim ile petekleri açıyoruz. Solüsyonlu sonuç daha etkili olmakla birlikte tüm petek içlerine yönelik sıvının aktarımı ve çözülmesi sırasında suyu dibe çökmesine izin vermeden almaktayız. Kalorifer, radyatör, döküm, alüminyum petek temizleme süresi bir, iki saat sürmektedir. Kirlilik çok az ise kısa sürede de tamamlanabilir. Petek içindeki su miktarı artırılacak ve kireç, pas tabakaları tamamen alınarak kanal içi temizlik yapılacaktır.

Beykoz soğuksu petek temizliği kimyasal petek temizleme firmasıdır. Kimyasal ilaç ile petek temizlemenin zararı yoktur. Hatta koruma sıvısı metali korumakta, kireç oluşum hızını azaltmaktadır. Eşanjör gibi bağlantılarda çok miktarda kireç birikebilir ve temizlenmesinden tutunda arızalı parça konumuna geçmiş ise değiştirilmesi, cihaz bakımı, tesisat bağlantı kontrolü gibi pek çok adım sizlere garantili sunulmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55