petek temizleme işe yarıyor mu

Petek temizleme işe yarıyor mu ? petek temizliği yaptıranlar bu yazının alt kısmına yorumlarınızı bekliyoruz. Bizim firma tarafından veya başka bir petek temizleme firması tarafından yaptırdığınız temizlik hakkında saygı çerçevesinde reklam yapmadan yorumlarınızı bekliyoruz.

Merhaba ben Çözüm Tesisat firma yetkilisiyim petek temizleme işe yarıyor mu sorusuna kendimce cevap vereceğim alt kısımda da sizin yorumlarınız yer alacaktır. Tesisatın içi zamanla kir , kireç ve çamurlaşma ile dolacağından petek temizliğinin en geç 5 yılda bir kez yapılmasından yanayız. Ancak her makineyi eline alana güvenmeyin çünkü ilaç kullanımı ve bu iş için özel üretim makine kullanımı çok önemlidir. Firmamız 2005 yılında ilk petek temizleme makinesi kullanarak bu alanda tarihe geçmiştir daha sonra bu makineler geliştirilerek günümüzdeki çift yönlü pompalar kullanarak bir yerden tüm tesisatı temizler hale gelmiştir.

Firmamız hakkında sosyal medyadaki yorumları istanbul petek temizliği sayfamıza tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin ve diğer firmalardan petek temizliği hizmeti alan kişilerin alt kısıma tecrübelerini paylaşmalarını rica ediyoruz. Sizin değerli yorumlarınız sayesinde pek çok insan bu konu hakkında aydınlanacaktır.

 

Readers Comments (1)

  1. Ben geçen sene size yaptırdım alt kısımları yanmıyordu yatak odasında çıkan kiri gözümle görmesem inanmazdım. Temizledikten sonra gerçekten fark oldu ve bu sene sizi baya bi kişiye tavsiye ettim. Bence temizletin derim

    Yanıtla

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55