gayrettepe petek temizleme

Gayrettepe petek temizleme servisimiz peteklerin iç kısmında biriken kireç ve tortu gibi maddeler yüzünden ısınmayan petekleri makineli petek temizliği servisi ile açmaktayız. Kış aylarında petek ve soba ile ısınmaya çalışırız. Ama sobalar biraz eskidiği için peteklerin kullanımı daha yaygınlaşmıştır. Petekler kullanımı fazla olduğu zaman gün geçtikçe içerisinde farklı oluşumlar biriktirir. Bu oluşumlar kireç, tortu, pas ve çamur gibi maddelerdir. Peteğin içerisindeki suyun kullanımı daha fazla olduğu zaman içerisinde bu tür yabancı maddeleri meydana getirir. Petek temizliği bakımının yapılması demek bu maddelerin peteğin içerisinden atılmasını sağlamak ve ısınmayan peteğin tekrardan ısınmasını sağlamak demektir. Peteğin ve kombiden tekrardan yüksek verim almak istiyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz.

Gayrettepe Petek Temizleyen Tesisat Ustası

Beşiktaş Gayrettepe petek temizleme kimyasal ilaçla ya da son teknoloji cihazlar ile yapılmaktadır. Bu işlemde kirlilik söz konusu değildir. Petek içerisinde birikenler peteği tıkamaktadır. Bu yüzden petek temizleme yapılmazsa ısınma sorunundan başka ciddi problemler de ortaya çıkabilmektedir. Eğer bir peteğin üstü ısınıp altı ısınmıyor ise burada tıkanma sorunu var demektir. Bu sırada ise bu bakımı onaracak firmalara başvurmak gerekmektedir. Evde basit yöntemlerle de petek temizleme yapılabilir. Ama yine de bizler profesyonel bir yardım almanızdan yanayız. Evde yapılan temizliklerde bazı aksilik ve acemilikten doğan bazı problemler yaşanabilir. Petekler daha fazla kir tutmadan ve kireç tutmadan Gayrettepe petek temizliği firmamızı en kısa sürede arayınız.

Gayrettepe petek temizleme işlemlerinde genel prensibimiz petek temizleme işlemini düzgünce yapmak ve sizlere güzel bir ısınma sağlamaktır. Bu yüzden işimizi son derece özenle ve dikkatlice yapmaktayız. Ayrıca su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma gibi işlemleri de yaparak en iyi ve en kapsamlı işleri yapmaktayız. Bütün bu işlemler için 1 yıl boyunca garanti vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55