tuzla içmeler petek temizliği

Tuzla İçmeler petek temizliği yapan firmamız peteklerin temizlenmemesi sonucu zamanla içerisinde oluşan tortu ve kireçlenmeyi kombi petek temizliği servisi vererek temizlemektedir. Kış aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerden bir tanesi ısınma ihtiyacıdır. Hangi yolla ısınma ihtiyacımızı gideriyor olursak olalım mutlaka ısınma konusunda bize yardımcı olan peteklerin bakımını yapmanız gerekmektedir. En az 2 yılda bir yapılması gereken kombi petek bakımı servisi için bizlerle iletişime geçiniz.

İçmeler Makineli Petek Temizleme

İçmeler petek temizliği eski yöntemler yerine makineli petek temizleme hizmeti veren firmadır. Isınma ihtiyacımızı gidermek bizleri maddi açıdan fazladan bir yüktür. Bu yük bazen normalin üstünde bile seyredebilir. Bunun sebebi ise gerekli petek temizliği bakımının yapılmaması nedeniyle , peteğin zamanla daha az ısı vermesine bağlı olarak kombinin derecesinin de arttırılmasıdır. Petek temizliğinin bir dolaylı sonucu faturaya yansımasıyla birlikte , temizlik yapılması durumunda daha verimli ısının kombiye en uzak peteğinde bile hissedilmesini sağlayacaktır. Ve bu da kombinin az çalışması nedeniyle kombinin de ömrünü uzatacaktır. Bu da yine ekonomik olarak olumlu sonuç verecek ve bu sayede kombi bakımı daha az masraf oluşturacaktır. Tuzla İçmeler petek temizliği olarak hemen sizlere hizmet vermek için araçlarımızla hazır bir şekilde sizlerin telefonlarını beklemekteyiz.

Tuzla İçmeler petek temizliği fiyatlarımızın uygun olması nedeniyle maddi açıdan sizleri de zarara uğratmıyoruz. Uygun fiyat garantimiz sayesinde İstanbul da en fazla tercih edilen firmalardan bir tanesi konumundayız. Yaptığımız petek temizlikleri 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Tekrardan bir ısınmama durumunda ücretsiz olarak servis vermekteyiz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55