şişli petek temizleme

Şişli petek temizleme firması olarak tamamen ve kısmi bir şekilde ısıtmayan petekler için kombi petek temizliği servisi vererek üst düzey verim alınmasını sağlıyoruz. Petek temizliği diye internette arama yapıldığında karşınıza pek çok firma çıkacaktır. Bunlar içerisinde seçim yaparken mutlaka teknolojik modern cihazlarla çalışan firmalar tercih edilmelidir. Petek temizliğini sadece kimyasal ile yaptırmak kısa zamanda çözüm gibi görünse de aslında tam temizlik sağlanamamaktadır. Kimyasallar sudaki maddeleri yumuşatsa dahi basınç sağlayan makineler kullanılmayınca yine petekte yapışık olarak kalmaktadır. Firmanın makine ile temizlik yapması istenmelidir. Profesyonel firmamız makine ile her peteğe ayrı ayrı basınç uygulanarak detaylı temizlik sağlar.

Şişli Petek Temizleyen Tesisatçılar

Şişli petek temizleme kalorifer ve su tesisatındaki tüm kontrolleri yaptıktan sonra petek temizleme yapılmasını önermekteyiz. Yeni yapılmış kalorifer tesisatlarını dahi temizleyelim sorun gider diyen ustalar maalesef vardır. Şişli ilçesinde eski binalar fazla olarak bulunmaktadır. Eski binalardaki peteklerin en az on beş yıllık olduğu göz önüne alındığında sadece kireçlenme dahi peteklerde kirlilik yaratmıştır. Peteklerde özellikle orta kısımlarda ısı düşüklüğü var ise muhtemelen kirlenme mevcuttur. Temizlik yapacak firmamız kalorifer tesisatı içerisine katacağı kimyasallar ile bu kirliliği yumuşatır. Daha sonra basınçlı su sağlayan makine ile petekler ayrı ayrı temizlenir.

Şişli petek temizleme yapan firmamızın uzman ekipleri temizliği detaylı şekilde yaptıktan sonra kontrol için tesisata tekrardan su vereceklerdir. Kontrol için birkaç saat beklenmesinde fayda vardır. Bekleme esnasında kombi yüksek ısıda çalıştırılarak basıncın artması sağlanır. Artan basınç herhangi bir soruna sebep vermedi ise işlem tamamlanmalıdır. Özellikle kış aylarında kontrol için yeterli süre beklenmediğinde kısa süre sonra tesisatta başka arızalarda görülebilmektedir. Kalorifer tesisatında tüm temizlik yapıldıktan sonra kombinin filtresi temizlenmelidir. Petek temizliği sonrasında düzenli su dolaşımı sonrası doğal gaz tüketiminde de düşme sağlanacaktır. Şişli petek temizliği hizmetimizden faydalanmak için bizleri en kısa sürede arayıp servis oluşturmalısınız.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55