bağcılar fevzi çakmak petek temizliği

Bağcılar Fevzi Çakmak petek temizliği firması olarak kalorifer iç kısımlarında biriken ve peteklerde soğuma yapan maddeleri cihazlı petek temizleme servisi ile almaktayız. Servisimiz petek ve kombi filtre temizliği yapmaktadır. Orijinal ve kaliteli petek temizliği ilaçları ile servisimizi sürdürmekteyiz. Yapılan bu petek temizleme işlemleri sayesinde sıcaklık artışı olacaktır. Kombinin alt tarafındaki filtre bölmesinin de temizliğinin yapılması gerekmektedir. Çünkü bu alan petekler de olduğu gibi tıkanmaya maruz kalabilir ve soğuma nedeni oluşturabilir. Kombinin yapacağı devir daim ne kadar sorunsuz ise kireç, tortu ve diğer maddelerin petekte fazla olması düşü bir ihtimal olacaktır. Bu işlem sonrası peteklerinizde maksimum verimi almış olacaksınız.

Bağcılar Fevzi Çakmak Petek Temizleyen Tesisatçı

Bağcılar Fevzi Çakmak Mahallesi petek temizliği yapılırken öncelik olarak dikkat edilmesi gereken konuların başında kullanılan kimyasal ilaç gelmektedir. Bu kimyasal ilaçların bazılarının içerisinde asit bulunmakta olup bu da petek tesisatına ciddi problemler oluşturmaktadır. Bildiğiniz üzere asit içerikli maddeler plastik ürünlere direkt olarak zarar vermekte ve işlevlerinin kaybetmelerine neden olmaktadır. Bunun dışında da dikkat edilmesi gereken başka bir konu ise servis sonunda tesisata koruyucu kimyasal eklenmesidir ve bu durum petekler için oldukça önemlidir. Bu ilaç petek temizliği işlemini daha kusursuz hale getirmektedir ve kaloriferlerin ilk günkü kadar temiz olmasını sağlamaktadır. Yani bu da ortaya çıkan problemlerin kısa süre içerisinde tekrar etmemesi anlamına gelmektedir.

Bağcılar Fevzi Çakmak petek temizliği makine ile yapılan kalorifer temizliği kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir meseledir. Evde yapılan petek havasının alınması gibi işlemler geçici bir çözüm olsa da sorunun büyümemesi için profesyonel bir destek alınması gerekmektedir. Özellikle tıkanmanın önüne geçilmesi için bu temizliğin doğru anda yapılması gerekmektedir. Bu işlem yapıldıktan sonra faturanızdan da tasarruf etmiş olacaksınız.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55