güngören mareşal çakmak petek temizliği

Güngören Mareşal Çakmak petek temizliği servisi olarak sert kış aylarında ısıtmayan kaloriferleri düzeltmek için makineli petek temizleme hizmeti veririz. Kaloriferlerin tam sıcaklık vermemesini düzelten servisiz. Kaloriferler kaç senede bir temizlenmelidir? Temizlik süreleri ortalama iki sene veya daha çok verim almak için senede bir kerede yaptırabilirsiniz. Bu durum tamamen size kalmış. Çünkü yabancı maddeler kaloriferde sürekli çıkmaya başlar. Isı düşüşünü veya doğal gaz faturanızın takibini yaparak bu süreye karar verebilirsiniz. Ustalarımızın gelmesi ile birlikte petek yüzeylerinde termal kamera ile tarama yapıp ısı sorunu bulunan kaloriferleri buluruz. Kenarına makine getiririz ve bu cihaza kimyasal ilaç ekleyerek kireç, tortu ve çamur gibi oluşumları temizleriz. Tek tek makinenin peteklere bağlanması yerine bunu banyoda bulunan havlupan ya da petekten tek merkez olacak şekilde yaparız. Bu sayede temizlik işlemlerini uzun sürmeden kısa sürede bitirebiliriz.

Güngören Mareşal Çakmak Petek Temizleyen Tesisatçı

Mareşal Çakmak petek temizliği uygun fiyatlar sunan petek temizleme firmasıyız. Yanlış ilaç kullanılması kireci, çamuru ve diğer maddeleri olduğu yerden alır ama yine o nesnelerin kaloriferde kalmasına neden olur. Amatör firmalardan aldığınız yardımda bu ilaçlar yüzünden peteğin bir kenarı ısıtmıyorken diğer taraflarına da sıçramasına sebep olursunuz. Firmamız güçlü ve asit olmayan ilaçlar kullanarak, basınçlı su makinesi ile devir daim yaptırılarak yabancı maddeleri olduğu gibi alabilir. Cihazlı petek temizliği hizmeti bu kadar önemlidir. İlk safhada içerdeki suyu çekerek kirlilik seviyesine bakarız. Bu maddeleri sudan arıtıp peteklere geri göndeririz. Sonrasında kimyasal ilaç ilave ederek peteklerin yıkandığından emin oluruz.

Güngören Mareşal Çakmak petek temizliği kaloriferin suyunu sökme işlemi yapmadan değiştiren ekibiz. Peteğin üst kısmından basınçlı buhar cihazlı ile petek içerisindeki tozları rahatlıkla alabiliriz. Peteğin ısıtmaması gibi durumlarda kombideki arızaları giderme, tesisat kontrolleri ve onarım ve daha birçok çalışmaları garantili olarak bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55