Bahçeşehir Petek Temizliği

Bahçeşehir petek temizliği yapan tesisatçı firmamız peteğinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaçlar ile kombi petek bakımı servisi vermektedir. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Başakşehir semtine hizmet vermekteyiz.

Bahçeşehir Petek Temizleme Servisi

Bahçeşehir petek temizliği peteklerin çok ısınması için yapılması gerekenleri tek tek açıklamaktadır. Sıcak suyun hızlıca en son peteğe bile ulaşması için tertemiz petek içlerine sahip olmanız gerekiyor. Bunun için ise biriken tüm kirlenme sebeplerini cihazlar ile basınçlı su motorundaki filtre haznesinde biriktirmek gereklidir. Bu cihazı ilaçlı kimyasallar ile kullanarak senelerdir temizlenmeyen petekler için en iyi sıcaklık verimliliğinin alınmasını sağlıyoruz. Bahçeşehir petek temizliği kaloriferin içindeki suyun daha iyi ısınması için, iyi ısıtmayan kalorifer sorununu hemen çözmek için cihaz kullanmaktadır. Önemli bir tesisat döşeme hatası yok ise sırf kirlenmelere bağlı olan problemi biz %100 yok edebiliriz. Petekteki sıcaklık düşüşünü ortadan kaldırmak için küçük süreli ısı testi ve bağlantı kurulacak peteklerin belirlenmesinden sonra o alanlara kimyasal sıvıların eklenmesi yapılır. Tortu, kireç, taş gibi formlara ulaşmış maddelere yerleşir ve orada çözünme başlatır. Akabinde petek su sirkülasyonunu düzeltmek için basınçlı su eklemesi ile oradaki tüm kirlerin olduğu gibi tahliye odaklı alınması sağlanır. Kombi hata sinyallerinin gelmemesi veya azalması için peteklere bağlı kronik sorunların aşılması anlamına önemli bir çalışma olacaktır.

Bahçeşehir petek temizliği petek ısı artışında %20 gibi ve üzerinde sıcaklık oluşturabilir. 27 ile ısınan evlerin 30’a geldiğini görebilirsiniz. Her petekte uygulanabilir, petek soğumasını önleyen temizlik cihazları ve koruyucu sıvılarında dahil olduğu bu programı herkese öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55