başakşehir 4.etap petek temizliği

Başakşehir 4.Etap petek temizliği firması olarak kaloriferin ısınmasına engel olan maddeleri temizlemek için kombi petek temizleme servisi sunuyoruz. Yeni tarz yöntemler ile kaloriferi sökmeden ve taşımadan makineler ile bakım yapmaktayız. Havlupanı sökmeden ve oradaki girişler ile eklenecek makinemizin giriş ve çıkış kabloları ile erişim sağlamak yeterlidir. Alınacak bir miktar kalorifer suyu ile kirlenme düzeyini görmekteyiz. Orada sıkışan maddeler için ise öncelik olarak kaba atıkların oradan gönderilmesi gerekir ve ardından da kaloriferdeki daha ufak maddeleri almak için kimyasal ilaç eklemesi yaparız. Bu işlemler hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Basınçlı sularında kalorifere geçmesi ile devir daim yaparak hızlı sonuçlar alırız. Temiz suyu eklemesi yaptıktan sonra petekleri atıklardan koruyabilecek kimyasal sıvılar ekleriz.

Başakşehir 4.Etap Petek Temizleme Ustası

Başakşehir 4.Etap petek temizliği kalorifer bakımından sonra yüksek tasarruflar elde etmek mümkündür. Bazı binalarda daha da az olabilir. Bu biraz da kaloriferin sıcaklığı ne kadar verimli ilettiği ile de alakalıdır. Ama yine de bazı iyileşmeler olacaktır. Bu işlemlerde öncelik olarak peteğin neden ısınmadığı analiz edilir. Kombiyi devre dışı bırakırız ve petek tesisatındaki tüm suları sistemden alırız. O sırada da kireç, çamur ve tortu gibi maddeleri de petekten almış oluruz. Ama yine de iç taraflarda bazı oluşumlar kalacaktır. Kimyasal eklemeleri yaparak bu oluşumların yapıştıkları yerler neresi ise oradan ayrışmasını sağlarız. Basınçlı sular ile kirli taraflar hemen hortumlar ile oradaki sular ile birlikte bu maddeleri de çekeriz.

Başakşehir 4.Etap petek temizliği en son aşamada temiz su eklemesi yaparız. Bu berraklıktaki sular sıcaklığı en üst seviyeye çıkaracaktır. Kirlenme süresi de iki seneye kadar devam edecektir. Yani buna alacağınız verim süresi de diyebiliriz. Her türlü petek tesisatı için bizleri arayabilirsiniz. Petek tesisatından verim almak ve doğal gaz faturanızda tasarruf yapmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55