esenler nine hatun petek temizliği

Esenler Nine Hatun petek temizliği firması olarak kaloriferin ısınmasını engelleyen maddeleri temizlemek için cihazlı petek temizleme hizmeti sunmaktayız. Petek suyunun içerisinde biriken atıkları aynı gün içerisinde temiz hale getirmekteyiz. Sunmuş olduğumuz servis kesinlikle petekler için yeterli bir çözüm olmaktadır. Yani bu çalışmamızın bitiminde uzun bir zaman kaloriferler için ekstra bir bakıma ihtiyaç duymayacaksınız. Kombinizin yüksek derecelerde çalışmasına rağmen kaloriferde hala soğuma hissediliyorsa ortada bir atık birikme sorunu bulunuyor olabilir. Bazen de kalorifer içerisindeki suyun azalması ya da bitmesinden dolayı da kaynaklanıyor olabilir. İşlemlerimizin bitmesinden sonra her kalorifere aynı eşit ısının dağılmasını sağlamaktayız.

Esenler Nine Hatun Petek Temizleme Ustası

Nine Hatun petek temizliği pas, çamur, kireç ve tortu gibi daha pek çok atığı kimyasal ilaçlar ile petekten dışarı uzaklaştırmaktayız. Sırf bu nesneler için kimyasal ilaçlar bulunmaktadır. Dairenizdeki herhangi bir petekte analiz yapmaktayız. Sadece birkaç tanesinde problem var ve eri kalanında sorun yoksa o problemli olan peteklere tek tek makinemizi bağlayarak kimyasal ilaçların tamamen bu maddeleri ufak kıvamlara getirmesini sağlarız. Devir daim aracılığı ile en uzak taraftaki kalorifer içindeki suların bile aynı güzergahı kullanarak havlupan yerinden dışarı alınmasını sağlarız. Atıklar makinemizde kalırken suları da arıtarak kalorifere geri göndeririz. Bu geçici bir işlemdir. Vermiş olduğumuz servisin sonlarına yaklaştığımızda temiz suyu ve onunla birlikte kalorifer içerisinde oluşabilecek maddelere karşı kimyasal ilaçları da peteğe ilave etmekteyiz. Bir sonraki kullanımınızda sıcaklık istediğiniz rakamlara yükselecektir.

Esenler Nine Hatun petek temizliği temizlenen kaloriferlere temiz su ilave edilerek çalışmamıza devam etmekteyiz. İlave edilen sular sırasında içerisinde hava kalan kaloriferlerde bu eksikliği de gideririz. Kaloriferlerin ısınmasını bekler ve ısı ölçümlerini tekrarlarız. Sizlere bir fatura keser ve garanti süreleri de sizde olacak şekilde işlemleri bitiririz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55