başakşehir ziya gökalp petek temizliği

Başakşehir Ziya Gökalp petek temizliği servisi olarak ısınmayan kaloriferleri eski ısısına ulaştırmak için makineli petek temizleme hizmeti sunmaktayız. Fazla bir ısıya çıkamayan, her zaman soğuk ve ılık kalan kaloriferler için kesin çözümler sunmaktayız. Tesisata ilişkin döşenme hatası ve boru yerleşim alanında ekstra bir problem olup olmadığı ustalarımız araştırmaktadır. Özellikle termal kamera ile kalorifer kaç derece ısı veriyor gibi sorulara da yanıtlar buluruz. peteğin içindeki suyun kirlilik seviyesini alınacak bir parça su ile anlayabiliriz. Uygulanacak olan kimyasal ilacın kullanım miktarı da kalorifere bağlanacak birkaç kablo ile artırılabilir. Yapışık biçimde duran veya suların ulaşmadığı kısımlarda bile sertleşmiş durumda olan pas, kireç ve çamur gibi maddelerin hepsi dahil eklenilen kimyasal ilaçlar ile yumuşak kıvama getirilecektir. Hemen arkasından eklenecek ve yoğun bir şekilde gönderilecek basınçlı sular ile o maddelerin tamamı makinemizde kalacaktır.

Ziya Gökalp Kombi Filtre Temizliği

Ziya Gökalp petek temizliği koyu renklere sahip kalorifer sularının kombiye geri gelerek filtreyi tıkayabileceği konusunda sizleri uyarmaktayız. Filtreyi tıkayan asıl sebep bu sulardan daha çok içteki çamurumsu maddelerdir. Zaten kaloriferdeki su ısınmıyorsa bunun nedenlerinden biri de bu nesnelerdir. Hemen bir makine ile ısı açısından yapılacak analizlerin ardından kaloriferlere kablo ile giriş yaparak basınç oluşturur ve diğer bir kablo ile içerdeki maddelerin bir kısmı ile suları çekeriz. Bu maddeler makinemizde geçici olarak durur. Petekteki pas, kireç ve çamur kalıntıları kaloriferdeki sulardan ayrıştırılır. Sonrasında kimyasal sıvıları gönderip temizleyici katı biçimdeki maddelerin yumuşaması sağlanır ve yoğun su aktarımı ile onları da sistemden dışarı alırız.

Başakşehir Ziya Gökalp petek temizliği temizliği yapılan kaloriferlere şebeke suyu ekleyerek çalışmaya devam etmekteyiz. Eklenen sular sırasında hava kalan kaloriferlerde bu eksikliği de gideririz. Kaloriferin ısınmasını bekler ve sıcaklık ölçümlerini tekrarlamaktayız. İşlem sonrası isteğiniz dahilinde sizlere fatura sunar ve garanti sürelerini sizlere söyleyerek işlemleri bitiririz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55