dikilitaş petek temizliği

Dikilitaş petek temizliği firması olarak peteklerde biriken yabancı artıkları petek temizleme makineleri ve ilaçları ile temizliyoruz. Petek temizliği ev veya iş yerlerinin ısınmama problemlerinin başında petekler ısıtmıyor şikayetinden kaynaklı sorunlarla karşılaşılmakta, sorunun çözülmesi için gidildiğinde peteklerin kirliliği ön plana çıkmaktadır. Peteklerin temizletilmesi gerekliliği pek çok tesisat ustası tarafından dahi bilinmemektedir. Profesyonel tesisat çözüm firmaları bu konuda teknolojik cihaz ve uzman elemanlarıyla hizmet vermektedir. İstanbul Avrupa yakasında yer alan Beşiktaş ilçesinde de profesyonel tesisat hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Kombi petek temizliği diye arama yapıldığında ilgili firmaların tanımı ile karşılaşılacaktır.

Dikilitaş Petek Temizleme Firmaları

Beşiktaş Dikilitaş petek temizliği tıkalı petekler basınçlı ve kimyasal katkılı su ile temizlenerek işlevsel hale getirilebilir. Petek temizleme işlemi yapımında dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Özellikle temizlik yaptırılacak firma  seçiminde dikkatli davranılmalıdır. Tesisat firması teknolojik ekipmanlar ve uzman ekiplerle çalışmalıdır. Petek temizliğinde mutlaka makine kullanımı istenmelidir. Makine kullanımı ile peteklere ayrı ayrı basınç verilerek uygulanan işlemde tesisata temizleyici kimyasallar konulmalıdır. Katılan kimyasal petek ve kalorifer tesisatı içindeki yabancı maddelerle oluşan kirlilikleri yumuşatacaktır. Daha sonra basınç verilerek tüm kirlilik temizlenecektir. Burada dikkat edilmesi gereken diğer konu temizlik sonrası kontrolün yapılmasıdır. Tesisata temiz su verilerek birkaç saat beklenmelidir. Bekleme sonrası tüm peteklerin verimli şekilde ısınması gözlemlenmelidir.

Dikilitaş petek temizliği süreci belli adımlar halinde yapılmalıdır. İlk olarak makine en yakın kalorifere bağlanmalıdır. Bu şekilde petek ve makine arasında bağlantı kurulmuş olur. daha sonra temizleme kimyasalı makineye eklenir. Peteklerin içerisinde dolaştırılan kimyasal ile kireç ve tortu gibi yabancı maddeler gerilir. Kombi petek bakımı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55