küplüce petek temizliği

Küplüce petek temizliği yapan firmamız konut içi yerlerdeki peteklerin zaman içerisinde içinin tortu ve diğer yabancı maddelerin dolmasıyla ısıtmama problemini kombi petek servisi vererek çözmekteyiz. Evlerde bulunana kalorifer siteminin en önemli parçalarından biri olan petekler zaman zaman istenilen verimi veremezler. Böyle durumların yaşanmasının sebebi zaman içerisinde peteklerin içerisinde tortu , kireç ve farklı atıkların birikmesidir. Bu birikmeden dolayı sıcak su peteğin içindeki belli bölümlere gidememekte ve böylece gidemediği yerleri ısıtamamaktadır. Bu da evin tam olarak ısınamamasına neden olmaktadır. Böyle durumlarda mutlaka petek temizliği yapılması gerekmektedir. Petek temizleme firmamız da son derece teknolojik cihazlarla yapılmakta ve kısa sürede olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Küplüce Kombi Petek Temizliği

Üsküdar Küplüce petek temizliği işlemi sırasında kimyasallar maddeler kullanılmaktadır. Söz konusu olan kimyasalların asit içermemesi gerekmektedir. Çünkü asitler kombinin içerisinde bulunan bazı parçaları eritebilir ve peteklere de ciddi anlamda zarar verebilir. Bundan dolayı kaliteli kimyasalların kullanılması gerekmektedir. Bu da ancak işinde uzman olan kişiler ve kaliteli hizmet sunan tesisatçılar tarafından yapılır. Bazı tesisatçılar farkında olmadan ucuz ve kalitesi kimyasallar kullanarak peteğe ciddi anlamda zarar vermektedir. Ucuz olan bu ilaçlar peteklere kısa süreli bir rahatlık verse de bir süre sonra aynı sorun tekrardan baş gösterecektir. Bu yüzden petek temizleme servisi aldığınız yerin kaliteli bir firma olduğundan emin olunuz.

Küplüce petek temizliği yapılırken profesyonel kişiler tarafından yapılması çok önemlidir. Çünkü kullanılan makinenin basıncı tüm peteklere aynı verilmelidir. Bundan dolayı gelen tesisatçının evinize uygun bir makine getirmesi gerekmektedir. Gerekli olan basıncın makine tarafından verilememesi temizliğin tam olarak yapılamaması anlamına gelmektedir. Basıncın yüksek verilmesi de hasara neden olmaktadır. O yüzden basıncın tam olarak ayarlanması gerekmektedir. Kombi petek bakımı servisimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55