gürpınar petek temizliği

Gürpınar petek temizliği firması olarak ev ve iş yerlerindeki petekleri yerinden sökmeden petek temizleme ilaçları ve makineleri ile temizlemekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beylikdüzü ilçesinin tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Kış günlerinde ısınmak için peteğe ihtiyaç duyarız. Ama bu petekler uzun süre boyunca temizliği yapılmazsa içerisinde kireç , tortu ve pas gibi yabancı maddeler biriktirir. Bunlar peteğin içerisinde oluşmaya başladığı zaman peteğin bazı bölümleri ısınır bazıları ise ısınmaz. Bazen ise petekten hiçbir verim alamazsınız. İşte bu yüzden petek temizliği işlemini belirli aralıklarla yapmalısınız.

Gürpınar Kombi Petek Temizleme

Beylikdüzü Gürpınar petek temizliği peteklerin içerisinde var olan su ısınınca petek içerisinde bulunan kireç ve diğer maddeler petek yüzeyine yapışır. Suyun peteğin içerisinde devir daimi engellendiğinden dolayı suyun yeterince dolaşımını sağlayamadığından ısıtma alanında ihtiyaç duyduğunuz ölçüde ısınma olmadığı görülmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya gelindiğinde kombinin sıcaklığı arttırılsa bile sadece daha fazla enerji harcanmış olacaktır. Petek temizleme işlemi için bizi aradığınız zaman gerekli olan tüm bakım işlerini gerçekleştirmekteyiz. Makineli petek temizliği sayesinde peteğiniz kireçlenme olmadan önceki peteğin ısısından daha fazla ısıya ulaşacaktır. 10 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde petekleri emin ellere teslim edebilirsiniz.

Gürpınar petek temizliği peteğin içindeki yabancı cisimler peteğin dibine çöker. Bu çökme sonucunda peteğin içerisindeki su peteğin her yerine eşit miktarda ulaşamaz. Ulaşamadığından dolayı ise peteklerden istenilen verimi ve ısıyı alamazsınız. Bu verimi alabilmek için en fazla 2 yılda bir petek temizleme yapmanız şarttır. Bu temizliği yapmak için de profesyonel kişilerden yardım almalısınız. Bazı tecrübesiz tesisatçılar petekleri daha kötü hale getirebilirler. Bu yüzden aradığınız firmanın yapmış olduğu temizliklere dikkat ediniz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan da bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55