kurtköy petek temizliği

Kurtköy petek temizliği firması olarak soğuk kış günlerinde ısıtmayan petekleri petek temizleme makineleri ve petek temizliği kimyasalları ile temizlemekteyiz. Evlerde bulunana kalorifer siteminin en önemli parçalarından biri olan petekler zaman zaman istenilen verimi veremezler. Böyle durumların yaşanmasının sebebi ise zaman içerisinde peteklerin içerisinde kireç , tortu ve diğer yabancı maddelerin birikmesidir.  Bu birikmeden dolayı sıcak su peteğin içindeki belli bölümlere gidememekte ve böylece gidemediği yerleri ısıtamamaktadır. Bu da evin tam olarak ısınamamasına neden olmaktadır. Böyle durumlarda mutlaka petek temizliği yapılması gerekmektedir. Petek temizleme firmamız da son derece teknolojik cihazlarla yapılmakta ve kısa sürede olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Kurtköy Petek Temizleme Yapan

Kurtköy petek temizliği sistemlerinde tortullaşmalar kısa süre içerisinde kendini gösterebilmekte ve ve bu durum ısının tesisat içerisindeki devir daim sürecini bozarak kireçlenme ve çamurlaşmaya sebebiyet vermektedir. Yaklaşık 2 saatlik bir süre içerisinde basınçlı su aracılığıyla sisteme gönderilen kimyasallar gücünü makineden almakta ve bu tortuları kırarak tesisata zarar verecek etkenlerin önüne geçmektedir. Petek temizliği işlemlerini gerçekleştiren firmaların bu işi hassas bir şekilde uzman ve kişiler tarafından gerçekleşmesi büyük önem taşımaktadır. firmamız önce kombinin altındaki filtreyi temizleyerek işe başlar. Petek temizleme makinesi içindeki su ısıtılır her bir petek için 5 dakikalık temizleme işi gerçekleştirilir.

Kurtköy petek temizliği yapan firma ile petek temizleme hizmeti alırken garanti verdiğinden emin olunuz. İşlerini garantili yapan firmalar güvenilir firmalardır. Peteğin ısınma sorununun nereden ve neden kaynaklandığını size net şekilde söyleyebilecek firmaları tercih etmeye özen gösteriniz. Yanlış firmaların yaptığı yanlış işlemler kombinin tesisatına ve peteklere zarar verebilir. Pendik Kurtköy petek temizliği firmamızla iletişime geçmek için 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55