maslak petek temizleme

Maslak petek temizleme firmamız soğuk kış günlerinde ısıtmayan petekleri petek temizleme robotu sayesinde temizleyip eski ısısına kavuşturmaktadır. Evlerde bulunan peteklerin zamanla eskimesi , çok kullanılması veya sudan dolayı kaynaklanan sorunlardan ısıtmama sorunu ile karşılaşmamıza neden olabilir. Isıtmama sorunu olan peteklerde yapılması gereken içerisinde hava olup olmadığıdır. Peteğin içerisinde hava varsa hava boşaltılmalıdır. Hava boşaldıktan sonra hala bir sorun ile karşılaşıyorsanız peteğin içerisinde kire , tortu , pas ve çamur birikmiş demektir. Peteğin içerisinde biriken bu yabancı cisimler peteklerin yeterince ısı vermemesine sebep olur. Böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman petek temizleme firmaları ile konuşup yardım alabilirsiniz.

Maslak Petek Temizleme Cihazları

Sarıyer Maslak petek temizleme yapan firmamız petekleri petek temizleme makineleri ile temizleriz. Petek temizleme makineleri kombiye ve peteklere zarar vermemektedir. Biz bu makineleri kullanarak sorunu tamamen ortadan kaldırmaya odaklanmaktayız. Bu makineler hiçbir yere zarar vermeden kullanılır. Herhangi bir peteğe veya kombi tesisatına bağlanan temizleme makinesinin haznesine bir miktar su konulur sonra suyun peteklere dağıtılması sağlanır. Bu temizleme makineleri suyu peteklerin içerisinde çalkalayarak devir daim ile kirlerden arınmasını sağlar. Bu işlemlerden sonra petek temizleme cihazına kimyasal ilaç konulur ve peteklere dağıtılır. Petekler tek tek açılarak  temizleme makinesi ile çalkalama yapılır. Bu işlemlerden sonra ise kombiden peteklere su verilerek ısı sorununun ortadan kalkıp kalkmadığını kontrol ederiz.

Maslak petek temizleme cihazla yapılan kombi petek temizliği kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Her ne kadar evde uygulanan petek temizliği geçici bir çözümse de problemin büyümemesi için yaptırılması gerekmektedir. Özellikle tıkanıklığın önüne geçilebilmesi için bu bakımın doğru zamanda yapılması gerekmektedir. Petek bakımı yapıldıktan sonra gelen ısıdan daha da tasarruf yapmaya başlayacaksınız. Petek temizliği yaparak ayrı olarak kireçlenmenin de önüne geçmiş olursunuz. Kombi bakımı yapılırken petek bakımı yapılması da bir ihtiyaçtır. Petek temizliği fiyatlarında ise petek başına fiyat verilir. Ve tahmini olarak 20 – 30 TL arası değişimli bir fiyat verilir. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55