kavaklı petek temizliği

Kavaklı petek temizliği firması olarak peteklerin soğumasına neden olan maddeleri robotlu petek temizliği hizmeti ile temizlemekteyiz. Hep soğuk durumda olan petekler için sıcaklık artışı olmasını sağlayan hizmetler sunmaktayız. Kaloriferin en verimli temizlik zamanları iki senede bir olanıdır. Doğru bağlantılar ile yani hatasız olarak petek tesisatının döşenmesi ile çalışma bitimindeki sıcaklık artışının daha kaliteli olmasına neden olacaktır. Koyu renkli sular içinde kalmış, içi çok sayıda tortu, çamur, kireç ve daha sayısız atıklar ile dolmuş sistemdeki bu atıkları problemsiz şekilde almak için bir makine gerekmektedir. Kimyasal sıvılar sadece kaloriferler için kullanılır. Aktarım yapılması için de makine ile bu sıvıları kalorifere yönlendiririz. Ve sonrasında çözünme aşaması başlar. Çok süre geçmeden atıklar ufak kıvama gelir ve maddeleri kaloriferden dışarı alırız.

Kavaklı Kombi Petek Bakımı

Beylikdüzü Kavaklı petek temizliği makine kullanımı ve fiyat bakımından ucuz rakamlar söylemekteyiz. Sadece petek kenarından eklenecek bir kimyasal çözücü ilaç ile bu işlem tan anlamı ile gerçekleşmez. Sadece bir kısmı soğuk kalan kaloriferin çoğu yerinin soğuk kalmasına neden olabilirsiniz. Tesisat içindeki bu sorunu oluşturan çeşitli atıklar vardır ve biz bunları cihazlar ile almaktayız. Bazen peteğin kenarından bazen de havlupan gibi yerlerden erişim sağlayabiliriz. Hızlı bir şekilde kalorifer suyunun makineye çekilmesi ve içteki atıkların alınmasını da yaparız. Bu her atığın gelmesini her zaman gerçekleştiremeyebilir. Peteğin için de katı ve sert şekilde atıklar olabilir. Onların da çözülmesi gerekmektedir. Kimyasal ilaçları peteğe aktarırız ve bu sayede o atı atıkları da çözdürürüz. Devir daim başlatırız ve tesisattaki tüm maddeleri alırız.

Kavaklı petek temizliği çalkalama işlemi yaptırılan makine ile alınan sıvılardaki pis atıkların makine filtresinde kalmasını sağlamaktayız. Belli bir kapasitesi bulunmaktadır ve bu filtre doldukça tuvalete göndeririz. Sonrasında tüm peteklere itinalı bir şekilde temiz su ekleriz. İşlem bitiminde kalorifere koruma sıvısı ekler ve peteği kapatırız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55