ıhlamurkuyu petek temizliği

Ihlamurkuyu petek temizliği firmamız bu işlemin kalıcı olmasını sağlamak için petek temizleme ilaçları ve petek temizliği makineleri ile servis vermektedir. Petekler zaman içerisinde kireç, tortu ve pas gibi maddeler biriktirir. Bu maddelerin birikmesinin nedeni ise peteğin içerisindeki sudan dolayı kaynaklıdır. Peteğinizi ısıtmaya çalıştığınız zaman göreceksiniz ki her bölgeye aynı ısıyı vermeyecektir. Bunun nedeni ise az önce saymış olduğumuz maddelerin peteklere yapışmış ve petekleri tıkamış olmasıdır. Kendiniz her ne kadar çözüm bulmaya çalışsanız da kalıcı bir çözüm bulmanız mümkün değildir. Petek temizliği işlemlerini robotlar ve ilaçlar ile yapmaktayız. Bu cihazlar ve ilaçlar ile yapılan petek temizleme her zaman daha sağlıklı olacaktır.

Ihlamurkuyu Kombi Petek Temizleme Servisi

Ümraniye Ihlamurkuyu petek temizliği yeni nesil kalorifer bakım cihazı kullanmaktadır. Petekteki sıcak suyun tıkanmasını sağlayan, geçmesini engelleyen maddelerin alınması için özel düzeneklere sahibiz. Petek sökme derdi olmadan petek etrafındaki kirli suların fışkırması gibi yan etkiler meydana gelmeden hemen yapabildiğimizi sizlere anlatalım. Kalorifer içi iletkenliği arttırmak için birkaç saatlik çalışma yapmamız yeterlidir. Genelde ilk 30 ve 45 dakika tüm petek içindeki kaba pisliklerin alınması çalışmasıdır. Yani kimyasal kullanmadan cihaz ile indirimli fiyatlarla temizleme işlemi de diyebiliriz. Suyun normal gidebileceği hızı cihaz ile arttırarak kaloriferin boruları ve paneli içindeki sistemleri su ile yıkama çalışması yaparız. İçteki kaba ve salınan ne kadar kireç, tortu varsa hortumlar ile dışarı alırız. Kirler cihazda birikmeye başlar. Bu bir vakit sonra durmaya başlar. İşte bu süreçten sonra kimyasal ilaç ekleriz. İlaç içerikli petek sıvısı da diyebiliriz. Bu sefer sert maddeler yumuşak ve taneli kıvamlara geçer. Suda salınmaya geçmesi ile yine aynı metodu uygular ve onları da aynen alabiliriz. Radyatörün üst ve kenar kısımlarında devamlı soğuk olması veya diğer bölgelerindeki benzeri durumlara kesin çözüm budur.

Ihlamurkuyu petek temizliği teknik servis hizmetinin faydası nedir? Sıcaklık artışı söz konusu olur. Ve bunu da fazla doğal gaz tüketim masrafını azaltarak yapabilirsiniz. Yalnız her birim aynı değildir ve bu tasarruf kalitesi petek döşeme ve hatasız olmasına göre değişiklik gösterecektir. İstediğiniz sıcaklıkları tam iki sene boyunca binanızda görebilirsiniz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55