kadıköy moda petek temizliği

Kadıköy Moda petek temizliği yapan firma olarak peteklerin her bölümüne aynı şekilde yayılmayan ısıyı düzeltmek için kombi petek temizliği servisi vermekteyiz. Hizmetlerimiz sayesinde dairenizde var olan petekler sökülmeksizin kısa bir zaman içerisinde peteklerin içi özel bir yöntem ile yıkanıp temizlenerek sizlerin daha sıcak bir kış geçirmenizi sağlamaktayız. Eviniz ve iş yerinizde hiçbir şekilde dağınıklık ve kirlenmeye yol açmadan yüksek harcamalara neden olan tesisat işleriyle uğraşmaksızın işimizi yapıyoruz. Peteğin içerisine yerleşmiş olan kireç ve tortular temizlenip az harcama yapılarak yüksek ısı sağlama , rahat ve konforlu bir şekilde kışı geçirmenize katkı sağlıyoruz. Peteğin ve boruların içinde birikmiş su kalıntısı iki yönlü yıkama makineleri sayesinde ve kimyasal çözücüler ile parçalama yapılarak tesisattan tahliye edilme işlemi yapılır.

Moda Kombi Petek Temizleme

Moda petek temizliği sırasında özen gösterilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Öncelikle temizliği yapan kişinin bu konuda deneyimli olması çok önemlidir. Çünkü petek temizleme işini özellikle son dönemde hemen herkes yapmaya başlamış bundan dolayı da bazı sorunlar yaşanmıştır. Petek temizleme işi son derece zor ve hassa noktaları bulunan bir işlemdir. Bu noktalar bilinmediği takdirde ki zaten ek gelir amacıyla bu işi yapanların bilme imkanı yoktur bu yüzden temizlik tam olarak yapılmamaktadır. Bundan dolayı da peteklerde meydana gelen sorun kısa süre sonra yeniden tekrar etmektedir. Profesyonel olarak bu işi yapan kişiler ise gerek makineleri gerekse de kullanılan petek temizleme ilaçları sayesinde petek temizliğini tam olarak yapabilmektedir.

Kadıköy Moda petek temizliği işlemi sırasında makinenin bağlanacağı noktanın doğru olarak tespit edilmesi çok önemlidir. Çünkü makineyi doğru yerden bağlamak hem temizliği çok daha etkili yapılmasını hemde temizlik yapılacak yerin kirlenmesini engellemektedir. Petek temizliği yaparken yanlış nokta seçimi, peteğin içinde biriken kireç, tortu ve diğer materyallerin eve sıçramasına neden olmaktadır. Bunun için işinde uzman birinin tercih edilmesi çok önemlidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55