sancaktepe petek temizliği

Sancaktepe petek temizliği tesisatçı peteklerin fazla kullanılmasından dolayı peteklerin içerisinde biriken kireç ve tortuyu makineli robot cihazlarla temizleyen firmadır. Petek temizleme işlemleri makineli robot cihazlarla yapılmaya başlanmıştır. Eskiden yapılan petek temizliği işlemlerinde petekler yerlerinden sökülerek işlem devam ederdi. Bu sökülme sonrası belki petek tekrar kullanılamayacak hale bile gelebilirdi. Bu işlem esnasında etraf istemediğiniz kadar pislenir belki bazı yerler kırılırdı. Bu da sizleri maddi açıdan oldukça zarara sokuyordu. Artık son teknoloji robot cihazlarla petekleri sökmeden temizleme işlemi yapılmaktadır. Yeni cihazlar ve peteğe zarar vermeyen petek temizleme kimyasalları sayesinde Sancaktepe kombi petek temizliği hızlı ve pratik yollarla yapılmaya başlanmıştır.

Sancaktepe Petek Temizleme Firması

Sancaktepe petek temizliği yapılırken petek temizleme makinesi kombiye veya banyodaki peteğe bağlanır. Bu işlem sırasında peteğin içerisinde hava olup olmadığı kontrol edilir. Eğer peteğin içerisinde hava varsa bu hava alınır. Sonrasında petek vanaları açılarak makine peteğe bağlanır ve vanalar tekrar kapatılır. Makinenin haznesi su konularak petek borularına tazyikli su verme işlemi başlar. Peteklerin içerisinde kireç , tortu ve çamurun kabası alınarak petekten dışarı atılır. bu işlem tamamlandıktan sonra makinenin haznesi petek temizleme ilacı konularak bu oluşumun bir daha kaynaklanmamasını sağlamaya çalışırız. Bu işlem bütün peteklerde sırasıyla devam eder. Petek iç temizliği kadar petek dış temizliği de önemlidir. Çünkü peteğin dışında biriken tozlar havayla karışarak sizleri de sağlığınız açısından olumsuz etkileyebilir.

Sancaktepe petek temizliği profesyonel ekipler tarafından yapılması gereken bir tesisat işidir. Tecrübesiz tesisatçıların temizlik yapmasından kısa bir süre sonra peteğiniz tekrardan ısıtmamaya devam edecektir. Bu yüzden petek bakımı işini hafife almayıp uzman bir tesisatçıdan yardım isteyiniz. Sancaktepe petek temizleme fiyatları da oldukça sizleri için makuldür.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55