izzetpaşa petek temizliği

İzzetpaşa petek temizliği firması olarak kalorifer petek tesisatında biriken kirleri almak için kombi petek temizliği hizmeti sunmaktayız. Evlerdeki ve iş yerlerindeki kaloriferler belli bir süre temizlenmediğinden dolayı sorun çıkartmaya başlarlar. Bu sorun sonucunda kaloriferlerin bir kısmı verimli ısıyı verirken bir kısmı soğuk olarak kalmaya devam etmektedir. Bu da soğuk kış aylarında sizleri ısınmama problemiyle karşılaştırır. Kaloriferlerin içerisinde zamanla biriken kireç, pas, tortu ve çamur gibi maddeler peteklerin her yerine ilerleyerek peteklerin orta ve üst kısmını ısıtmaz. Böyle bir durum ile karşılayacağınız zaman profesyonel bir petek temizleme firmasından yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Böyle bir yardım alacağınız zaman aradığınız firmanın makineli cihazlarla çalıştığından emin olunuz. Çünkü makineli firmalar kaloriferleri yerinden sökmeden en iyi temizliği yapmayı hedeflerler.

İzzetpaşa Petek Temizleme Fiyatları

Şişli İzzetpaşa petek temizliği konusunda dikkat edilmesi gereken durumlardan bir tanesi de kaloriferlerin dış temizliğidir. Kalorifer dış temizliği sağlık açısından petek iç tesisat temizliği kadar önemlidir. Kalorifer iç tesisat temizliği yapıldıktan sonra ısınmadan verim alınırken dış temizliği kaloriferde oluşan tozları kapsamaktadır. Peteklerin iç temizliği yapıldıktan sonra ısı yüksek verime ulaşacağı için peteklerin içinde oluşan tozun havaya karışacağı da söz konusu olmaktadır. Bu da sağlığı oldukça olumsuz yönde etkilemektedir. Özellikle ileri yaşta insanları ve çocukları etkileyen bu tozlar solunum yoku hastalıklarına neden alabilir.

İzzetpaşa  petek temizliği servisimiz güçlü ve hemen işe yarayacak olan petek temizleme ilacı ile tüm kirli atıkları kanal içine gönderir. Kombilerin kirlenen kısımlarını temizleyebilir. Apartman veya dairedeki Evlerinizdeki ortalama sıcaklığı da arttırabiliriz. Bunun yanında iç kısımlar temizleneceği için evdeki hava sıcaklığı oldukça artacaktır.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55