büyükçekmece petek temizliği

Büyükçekmece petek temizliği firması olarak peteklerin kullanımından dolayı içerisinde oluşan atıkları makineli petek temizleme servisimiz ile açmaktayız. Petek temizliği işi ile ilgilenen firmalar temizleme makinesi kullanarak bu işleri yapmaktadırlar. Teknolojik olarak geliştirilmiş temizleme makineleri herhangi bir peteğe bağlanarak gerçekleşir. Havlupana veya peteğe bağlanan temizleme makinesinin su haznesine su koyulur ve peteğin içerisindeki kaba pislik 5 dakika civarı temizlenir. Daha sonra petek temizleme makinesinin içerisine kimyasal ilaçlar konularak temizleme işlemine devam edilir. Temizleme makinesine kimyasal verilirken petek vanaları açık olmalıdır. Kimyasal verildikten sonra petek vanaları kapatılmalıdır. Sonra her peteğin vanası tek tek açılarak temizleme işlemine devam edilir. Sırasıyla tüm petekler temizlenir. Temizleme makinesine konulan kimyasallar güçlü kireç ve atık sökücüdür. Bu makine ve kimyasallar sayesinde kombi petek temizliği işlemi çok kolay bir hal almıştır.

Büyükçekmece Petek Temizleyen Tesisatçı

Büyükçekmece petek temizliği peteklerin içerisinde biriken yabancı maddeleri basınçlı ilaçlı su sayesinde temizleyen firmadır. Kalorifer peteklerini temizleme işlemi her petek için ayrı ayrı yapılmalıdır. Petek temizleme makinesi peteklere veya kombiye bağlanır ve vanaya makineden su verilir ondan sonra ise makine çalıştırılır. Makineden peteklere basınçlı su gönderimi yapılır. Gönderilen tazyikli su ile peteklerin içerisinde bulunan kaba pislik alınmış olur. Daha sonra makineye konulan kimyasal ilaçlar ile peteklerin içerisinde bulunan kireçlenmeler , tortular çözülür. Temizleme makinelerinin içerisinde konulan ilaç petekleri belli bir süre kireçlenmeye ve tortulaşmaya karşı korur. Bu kimyasallar aynı zamanda kombinin ömrünün uzamasına neden olur.

Büyükçekmece petek temizliği cihazla yapılan kombi petek temizliği kesinlikle ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Her ne kadar evde uygulanan petek temizliği geçici bir çözümse de problemin büyümemesi için yaptırılması gerekmektedir. Özellikle tıkanıklığın önüne geçilebilmesi için bu bakımın doğru zamanda yapılması gerekmektedir. Petek bakımı yapıldıktan sonra gelen ısıdan daha da tasarruf yapmaya başlayacaksınız. Petek temizliği yaparak ayrı olarak kireçlenmenin de önüne geçmiş olursunuz. Kombi bakımı yapılırken petek bakımı yapılması da bir ihtiyaçtır. Petek temizliği fiyatlarında ise petek başına fiyat verilir. Ve tahmini olarak 20 – 30 TL arası değişimli bir fiyat verilir. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55