Göktürk Petek Temizliği

Göktürk petek temizliği tesisatçı firması olarak kombi petek temizliği servisi ile peteğinizdeki çamurlaşma , kireç ve tortuyu temizlemekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Eyüp semtine hizmet veriyoruz.

Göktürk Petek Temizleme Cihazları

Göktürk petek temizliği havayı ısıtma verimliliğini artırmak için petek içindeki sıcak su derecesini yükseltmek amaçlı temizleme cihazları ve ilaç ile radyatörlere iki sene dayanacak bakım yapmaktadır. Bu gerçekten uzun bir süre ve yeniden bu türde bir ihtiyaç içerisine girmenize gerek yoktur. 27 derece gibi rakamlardaysanız bunun 30-34 gibi düzeylere çıkması mümkündür. Aslında bu rakamlar size fazla gelip tasarruf oluşturucu hamleler ile giderleri de azaltmanız mümkündür. Göktürk petek temizliği hava soğumalarına yönelik kapalı devre olan ekipmanların bakımlarına önem vermenizi öneriyor. Kireç ve pislikten geçilmeyen petek katmanları devamlı tıkalı kalması ile aslında aile bütçenize zarar vermektesiniz. Genelde en az %5 ve en fazla gördüğümüz %40 gibi yakıt düşürme sonuçlarının da çalışmalardan alınması mümkündür. Yaptığımız ise peteklerin tüm sayılarını görür ve ona göre yarısını açık duruma getiririz. Alınacak yarım bardak su ile kirlenme oranı ne görürüz. Ardından havlupana ait iki giriş yaparız. Cihaz ile sistemde ne kadar su varsa çekilmesi ile birlikte diğer taraftan geri peteklere gönderilir. Kaba pislik dediğimiz kısmı alırız ve sonrasında solüsyon ekleyip petek içlerini köpüklü ilaç ile temizleme çalışmasını hasarsız olarak yaparız. İçteki tüm kalan maddeleri de alıp onlarla beraber cihazda kalacak şekilde işlemlere devam ettiririz.

Göktürk petek temizliği küçük apartman dairelerindeki işlemleri kısa sürede bitirmektedir ve ortalama bir daire de ise 2-3 saat gibi zamanda işlemleri tamamlayabilir. Petekteki suların eski durumlarında göre daha sıcak hale geleceğini söyleyebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55