erenköy petek temizliği

Erenköy petek temizliği firması olarak peteklerde birikmiş olan atıkları parçalamak için ilaçlı petek temizleme servisi veriyoruz. Kış aylarının en büyük sorunlarından biri peteklerin verimli şekilde çalışmayarak ev veya iş yerlerinin yeterli ısınmama problemidir ki genellikle çözümü basit olmasına rağmen ilgilenilmemektedir. Petekler uzun süre temizlenmediğinde içerisindeki durağan su tortulanmaktadır. Oluşan tortular zamanla suyun düzenli akmasını engellemekte olup, peteğin ısısını düşürmektedir.  Üsküdar da bulunan özellikle eski binalarda su ve kalorifer tesisatı nemlenmeden dolayı çürümektedir. Oluşan çürüme boru içerisinde parçacıkların dökülmesine ve çapın daralmasına neden olmaktadır. Kalorifer tesisatı içinde oluşan bu kirlenme zamanla petek ağızlarını tıkamaktadır.

Erenköy Petek Temizleme Ustası

Kadıköy Erenköy petek temizliği devir daim pompalarının kullanılması ile kışın tortu ve hatta kireç gibi maddelerin petek içinde sıkışıp kalmasından dolayı sıcak su yeterince ısınsa bile odaları rahatlıkla ısıtabilecek düzeye ulaşmaması sorununa karşı sizlerin yanınızdayız. Asit içeriği kimyasalda bulunmaması kombiyi sistemden tam olarak devre dışı bırakma yani ayırma gibi işlemlerin yapılmasını gerekli kılmamaktadır. Yani bir güvenlik ya da cihaz arızası riski yoktur. Kombi parçalarını koruyarak zararlı olan toz gibi formda veya birbirine geçmiş ve yapışmış haldeki maddeleri tahliye edebilecek cihazlar kullanırız. Petek temizliği hangi şartlarda gereklidir? Dış yüzeyde elinizi gezdirmeye başlayın. Her köşesi elinizi yakacak düzeyde olması gerekiyor. Eğer olmazsa ve kısmi soğukluk varsa binanızda ilk ısıtılan petek sıcak diğerlerine doğru artık daha fazla soğukluk varsa dikkatli olunması ve yalnızca hava tahliyesi ile sonucun ortaya çıkması bilinmesi gerekir. Radyatörlerin içerisinde herhangi bir kireç ya da yabancı cisim olmadığını düşünürsek eğer işte o vakitler hava varsa petek içinde alınması gerekir. Yalnız içi kireç dolu ise pek bir faydası olmayacak ve kombideki ısı değerinde minik artışları yapsanız da ısınan petekler biraz daha sıcak ısınamayanlarda aynı değerlerde kalmaya devam edecekler.

Erenköy petek temizliği kombi derecelerinde aşırı artış yapmanıza gerek kalmayacak çözümler sunarız. Kimyasal ilaç petek temizliği hizmetlerimiz tam anlamı ile masrafı da fazla olmadan devam ediyor ve geçmiş senelere kıyasla artık biraz daha ısınmanız gerektiğinizin farkındaysanız bizleri acilen arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55