gümüşsuyu petek temizliği

Gümüşsuyu petek temizliği servisi olarak peteklerin içerisinde zamanla oluşan toru ve kireçi özel makineli cihazlarla peteği sökmeden ilaçla temizlemekteyiz. Evlerimizde peteklerin ısıyı vermeme , ısıtma sorunları ile karşı karşıya kalırız. Peteklerin ısıtmama sorunu kullanılan suyun sıcaklığına ve sudaki kireç oranına göre oluşmakta bu sebeplerde dolayı petek içerisinde tortu oluşması , pislik birikmesi ve kireç oluşması durumlarıyla karşılaşmaktayız. Bu sorun ile karşılaştığımız zaman kombi ve petek tesisatına zarar vermeyecek çözümler bulmalıyız. Peteklerin neden yeterince ısıtmadığını öncelikle tespit etmeliyiz. Petekler ısıtmıyorsa aklımıza gelen ilk şey peteklerin içerisinde hava olmasıdır. İlk olarak peteklerdeki havanın alınarak ondan sonra tekrar bir ısıtmama sorunu ile karşılaşıldığına bakılmalıdır. Eğer bu sorun hala devam ediyorsa o zaman peteğin artık bir temizlik zamanı gelmiş demektir.

Gümüşsuyu İlaçla Petek Temizliği

Beykoz Gümüşsuyu petek temizliği firmamız evlerinize özel makineli cihazlarla gelerek peteği sökmeden temizlik yapan servistir. Peteklerin içerisinde temizlik yapılmadığı için zamanla çamurlaşma , tortu , kir ve pas oluşur. Bu yabancı maddeler zamanla peteği kötü hale getirerek ısıtmama problemi oluşturur. Soğuk kış günlerinde kimse böyle bir sorunla karış karşıya kalmak istemez. Bizde bunun için 10 yılı aşkın süredir mağdur durumda kalmayın diye İstanbul’un tüm ilçelerine aynı gün içerisinde servis veriyoruz. Peteğin içerisine vermiş olduğumuz basınçlı ilaçlı su sayesinde peteği bu bulunan yabancı maddelerde arıtmaktayız. 2 yıl da bir yapılması gereken petek temizliği işlemini ihmal etmeyiniz.

Gümüşsuyu petek temizliği petekleri sökmeden ilaçla petek temizleme yapan firmadır. Eskiden petekler sökülürken şuan elimizdeki makineler sayesinde hiçbir sökme işlemi yapmadan direk temizlemekteyiz. Bu cihazlar hem sizlere hem bize çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu yüzden bütün kombi petek temizliği cihazlarını bünyemizde bulundurmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55