ümraniye necip fazıl petek temizliği

Ümraniye Necip Fazıl petek temizliği işlemlerini makineli cihazlar ve petek temizleme kimyasalları ile yapmaktayız. Farklı noktalar ile kırmadan ve sökmeden petek içindeki kirleri cihazlar ile almaktadır. Basılacak su ile içteki salınan kaba tüm pisliklerin alınması sağlanır. Havlupana cihazımızı takarak tüm sistemleri açık konuma getirebilir veya yarısını açık hale getirerek 2 veya 3 tur halinde tüm oluşumları çekebiliriz. Aktarılacak olan solüsyon ile maddelerin formları küçük yapılara dönüşür yani çözünme başlar. Bu peteklerde zararsız olan solüsyon temizleyici kullanımını kenardan yalnızca petek içine aktararak da uygulayabiliriz. Bu sayede sert kirecin, çamurun petek borusunu tıkaması oluşumu zayıflar ve basınçlı su ile biz onu çekeriz ve cihazın bir bölümünde hapsederiz. Çalışmanın devamında suyun koyu siyah yapısı giderek açılmaya başlayacaktır.

Necip Fazıl Petek Temizleme Cihazları

Necip Fazıl petek temizliği kimyasal ilaçlarla ya da son teknoloji cihazlar ile yapılmaktadır. Bu işlemde kirlilik söz konusu değildir. Petek içerisinde biriken tortular petekler tıkamaktır. Bu yüzden petek temizleme yapılmazsa ısınma sorunundan başka ciddi problemlere de ortaya çıkabilmektedir. Eğer bir peteğin üstü ısınıp altı ısınmıyorsa burada tıkanma sorunu var demektir. Bu sırada ise bu bakımı onaracak firmalara başvurmak gerekmektedir. Evde basit yöntemlerle de petek temizliği yapılabilir. Ama yine de biz sizlerin profesyonel bir yardım almanızdan yanayız. Evde yapılan temizliklerde bazı aksilik ve acemilikten doğan bazı problemler yaşanabilir. Petekler daha fazla kir tutmadan ve kireç tutmadan bizlerle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Ümraniye Necip Fazıl petek temizliği soğuma yapan mobil peteği ısıtan servistir. Merkezi ısıtmalı tesisatta sıcak su geliyor ve sizin peteklerinize ulaşmıyor ise kireç, pas tıkanma yapmış olabilir. Özel bir termal kamera taraması ile en çok soğuma yapan petekleri bularak kontrollü olarak hasarsız bir, iki saatte çözüm üretebiliriz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55