petekleri nasıl temizlerim

Petekleri nasıl temizlerim ? Detaylı bir temizlik için makine ve kimyasallar kullanılmas şarttır ancak yinede kendim temizlemek istiyorum diyorsanız bir kaç ip uçu verebiliriz. Tahliye vanasını bulun banyoda yer alır yere yakın kısıma ucunda kör tıpa veya vana olan bir boru ucudur alt kısımda görseli mevcuttur.

Petek altında ve Balkonda Bulunan Tahliye Vanası

Evde Petek Temizliği Nasıl Oluyor

Aşamaları anlatıyorum.

  1. Hangi peteği temizleyeceksiniz o açık kalsın diğerlerinin vanasını kapatın.
  2. Kombinin altındaki sıcak su musluğu açın ve tahliye borusundan kirli suyu attırın. ( Bu tam temizlik olmaz tam temizlik için basınçlı makine ve kimyasal kullanılması gerekir.)
  3. Sırası ile temizlenen peteği kapatarak diğerlerine geçin. Tavsye ilk önce kombiye en yakından en uzağına doğru gidin ve kirleri attırın.

Petekleri nasıl temizlerim diyorsanız eğer bu şekilde peteklerin temizliğini yapabilirsiniz. Ama bunun için yeterince vaktiniz ve zamanınız olması gerekir. Çünkü ev içerisinde bulunan bütün petekleri tek tek söküp bu petekleri tekrar yerlerine takmalısınız. Bu iş ise sizin için zahmetli ve uzunca bir zaman gerektiren bir iş haline gelebilir.

Petekleri kendim nasıl temizlerim bu fikir yerine iyi bir tesisat firmasından yardım alabilirsiniz. Biz tesisat firması olarak petek temizliği yaparken bu kadar uğraşmıyoruz. Bunun yerine peteklerin yerlerinden sökülmeden sadece kimyasal ilaç ve tazyikli su kullanarak petek temizliğini gerçekleştiriyoruz. Bu işi ise kullandığımız cihazlar yardımı ile kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Petek temizliği için bütün bir gününüzü bu iş için harcamanıza gerek yoktur.

Ayrıca petek temizliği yapmanın yanında her marka kombinin bakımını da firma yetkililerimiz yapabilir. Alanında uzman olan personellerimiz sizlere kombi bakımı ve petek temizliği hizmetlerini bir arada sunarak sizleri büyük bir uğraştan kurtarmaktadır. Kısa sürede petek temizliği ve kombi bakımı yaptırmak istiyorsanız eğer vakit kaybetmeden bizleri arayın.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55