üsküdar murat reis petek temizliği

Üsküdar Murat Reis petek temizliği yapan firmamız peteklerin içerisinde biriken yabancı maddeleri kombi petek temizliği servisi vererek temizlemekteyiz.  petek içindeki problemleri aynı günde çözebilir. Sıcak suyun akış dinamiği vardır. Üst kısımdan peteğe geçer ve oradan yayılmaya başlar ve sıradaki sistemlerde bunu takip eder. Bazen ustalar sıcak suyu peteğin altına bağlayarak yanlışlık yapabilirler. Bu yalnızca bir örnek olup, buna benzer petek tesisatında hatayı bulabilecek, onarım yapabilecek İstanbul firması olarak da görevimizin başındayız. Petek temizliği radyatör soğuma problemini bitirmek ve petek içlerindeki sıcak suyun daha hızlı yayılmasını sağlamak için bazı temizlik işlemleri yapar. Şu anda en gelişmiş teknoloji tek başına sıvı solüsyon ve radyatördeki hazır suyun devir daim ettirilmesi şeklindedir. Çeşitli basınçlı su pompaları ile cihazımıza eklenecek olan solüsyonlar tüm tesisata gönderilir. İstersek bazı radyatörlere öncelik verecek şekilde ayarlamalar da yapabiliriz. Kireç ve tortu maddeleri ne varsa hepsinin çözünmesi hızlıca sağlanır.

Murat Reis Petek Temizleme Servisi

Murat Reis petek temizliği firması olarak soğuk kış günlerinde ısıtmayan petekleri cihazlar ve kimyasallarla eski enerjisine getiren firmayız. Her türlü petek modeli için desteğimiz sürmektedir. Isı dalgalanması olan binalarda en uygun fiyatlı daha iyi ısınmanızın önünü açıyoruz. Bunu yapmamız için sırf petekleri dıştan ısı cihazı ile taramamız ve en sorunlu olan petekleri sizlerden de bilgi alarak o bölgeye ulaşmamızdır. Duruma göre peteğin sağ kısmından veya havlupan gibi alanlardan tümünü, yarısını, tek tek temizleme gibi imkanlarımız vardır. Peteğin içindeki kir tabakalarının çözülmesi için tesisata solüsyon eklenmesi yapar ve zararsız olan bu çözücü ile tüm maddelerin salınmasını uygularız. Bu esnada petekteki su dakikada 150 litre gibi hız ile devir daim yaptırılırken her saniye cihazımızda ki filtre kısmında birikmesini sağlamaktayız. Çok vakit almadan tesisat kirlenmesi ortadan kalkacak ve kirlenme bölgelerinin yerini daha fazla temiz tesisat suyu ve koruma sıvısı ile saracaktır.

Üsküdar Murat Reis petek temizliği merkezi sistem kirlenmesi için temizlik işlemleri yapmaktadır. Kazanda üretilen sıcak suyun alt katlarda sıcak, üst katlarda ılık kalmasının önünde kirlilik gibi belirtiler varsa bunları hemen yok edebiliriz. Tesisat içinde bırakılmayacak düzeyde tüm kirlenmeleri aldığımızda zaten ısıtma maliyetlerinde gerileme olacağını da görmeniz mümkündür. Su ısıtma kazanındaki ısı performansının düşmesinin nedeni kireç kaplı iç katmanlarının olmasıdır. Onları ve diğer maddeleri tamamen ortadan kaldırmamız ile alakalı filtre kirlenmeler, vana ve ek parçaların da kullanım ömürleri uzayacaktır.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55