davutpaşa petek temizliği

Davutpaşa petek temizliği firması olarak ev ve iş yerlerindeki peteklerde meydana gelen ısınma problemini makineli cihazlarla verdiğimiz petek temizliği hizmeti sayesinde çözüme kavuşturmaktayız. Yaşadığımız zamanda rahatlık her konuda en önemli tercih sebebi ve soba ile ısınmak zor olması dolayısıyla hayatımızdan büyük oranda çıkmış durumda. Sobanın yerini ise kalorifer almış bulunmakta. Kullanımı kolay olmasının yanı sıra, sobadan farklı olarak sık aralıklarla kalorifer peteklerinin temizlenmesi gerekmektedir. Petek Temizliği konusunda uzman firmalar bu gereksinimi gidermektedir. Bahsi geçen firmalar günümüze uygun son teknoloji makinelerle ve petek temizleme ilaçları ile petek temizleme hizmeti vermektedir.

Davutpaşa Kombi Petek Bakımı

Esenler Davutpaşa petek temizliği firması olarak soğuk kış günlerinde ısıtmayan petekleri cihazlar ve kimyasallarla eski enerjisine getiren firmayız. Her türlü petek modeli için desteğimiz sürmektedir. Isı dalgalanması olan binalarda en uygun fiyatlı daha iyi ısınmanızın önünü açıyoruz. Bunu yapmamız için sırf petekleri dıştan ısı cihazı ile taramamız ve en sorunlu olan petekleri sizlerden de bilgi alarak o bölgeye ulaşmamızdır. Duruma göre peteğin sağ kısmından veya havlupan gibi alanlardan tümünü, yarısını, tek tek temizleme gibi imkanlarımız vardır. Peteğin içindeki kir tabakalarının çözülmesi için tesisata solüsyon eklenmesi yapar ve zararsız olan bu çözücü ile tüm maddelerin salınmasını uygularız. Bu esnada petekteki su dakikada 150 litre gibi hız ile devir daim yaptırılırken her saniye cihazımızda ki filtre kısmında birikmesini sağlamaktayız. Çok vakit almadan tesisat kirlenmesi ortadan kalkacak ve kirlenme bölgelerinin yerini daha fazla temiz tesisat suyu ve koruma sıvısı ile saracaktır.

Davutpaşa petek temizliği özellikle kış aylarına girmeden önce yaptırılması gerekmektedir. Aksi halde, soğuk havalarda ısınma sorunuyla çok fazla karşılaşılmaktadır. Bunun yanı sıra, yüksek meblağda doğal gaz faturalarına maruz kalmanız kaçınılmaz olmaktadır. Düşük enerji ile yüksek ısı almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle irtibata geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55