kadıköy göztepe petek temizliği

Kadıköy Göztepe petek temizliği firmamız peteklerin iç kısımlarda biriken ve ısınmayı engelleyen sorunları makineli petek temizliği servisi vererek çözmekteyiz. Peteklerdeki soğukluğu cihazlar ile gidererek ısınma giderlerinin düşürülmesinde yardımcı olmaktayız. Kalorifer tesisatları içerisinde berrak su vardır. O zamanla bulanıklaşmaya başlar. Peteklerde kireç artışı, kirlenme daha ileri seviyelerde paslanma problemi bile görülebilir. Biz korozyon tehlikesi olan peteklerde de bu maddelerin öncellikle kimyasal ile temizlenmesinden yanayız. Küçük misket büyüklüğünde olan bu nesnelerin toz, toprak kıvamına geldiğini düşünün. Bu seviyeden sonra aktarılacak basınçlı sular ile toplamda birkaç saatte tüm kirlilik yok edilip peteklere temiz su aktarımı yapılır.

Kadıköy Göztepe Petek Temizleyen Usta

Kadıköy Göztepe Mahallesi petek temizliği doğal gazlı evlerde ilaçlı kimyasal sıvılar ile tecrübeli ustalar ile petek temizleme yapabilecek bir firmayız. Suyun her sıcak ve soğuk ısı değerleri arasındaki geçişi en azından kireci artışı anlamına gelecektir. Zaman zaman ilave edilen ek sular da bunun artışına destek olacaktır. Daha pek çok tür maddeler de peteklerin içlerini doldurur. Kombi ısı değerine yakın sıcaklığı peteklerde bu geçiş hattı dolmaya başladığı için bulamazsınız. Yüzeyse tarama cihazları ile sıcaklıkları hemen not ederiz. Odaların ısıları, soğuma sorunu olan peteklerin kısacası her şeyin analizini yaparız. Petek sayısı ne ise genelde onların yarısını kapalı duruma getirip tüm kimyasalın sistemlere akmasını sağlarız. Temizleyici bu sıvıların ardından bir süre sonra basınçlı su ekleyerek tüm kirli suyun içindekiler ile birlikte cihazımıza akmasını sağlar. Cihaz filtresinde arıtma yapılır ve devir daim nitelinde tekrar peteklere geçer.

Kadıköy Göztepe petek temizliği zararsız bir şekilde peteklere bakım yapmaktayız. Tüm metotları uzun süredir müşterilerimize sunmaktayız. Genelde ilk ay gelen faturada önemli olarak düşüş yaşanabilir. Oda sıcaklığını arttırmak için peteklere bakım yaptırmak en etkili yollardan bir tanesidir. Doğal gaz faturasını düşürmek, azaltmak gibi avantajlara sahip olan müşterilerimiz vardır. Çalışma ne kadar zorlu kirlerden oluşursa oluşsun aynı gün içerisinde bitecektir.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55