esenler yavuz selim petek temizliği

Esenler Yavuz Selim petek temizliği servisi olarak peteğin içinde biriken çamur, tortu ve kireç gibi maddeleri almak için kombi petek temizleme hizmeti sunmaktayız. Cihaz ile kalorifer tesisatındaki tıkanıklıkları açabilecek sistemler kullanmaktayız. Kalorifer ısısının düşmesinin nedeni sıcak suyun akışının kesilmesidir. Kalorifer borularında az da olsa yabancı atık birikirse o tarafın soğuma yapacağı kesindir. Zamanla bu atıklar gelişir ve kombi derecesi arttığı halde bile kalorifer suları ısınmaz aynı kalır. Kısa süreli bir analiz ile hangi kaloriferlerde yoğun pislik olduğunu görürüz. O kaloriferler için makine bağlantısı yapılırken yeteri kadar kalorifer kirlerini sökmek için kimyasal ilaç dökeriz ve bunun hiçbir zarar bulunmamaktadır. O çözünme ile birlikte tüm yabancı maddelerin yapıştıkları yerden çıkmasını sağlarız ve bizim eklemiş olduğumuz basınçlı sular ile tahliye işlemini gerçekleştiririz. Tertemiz kaloriferleri elde etmek için bu uygun bir süredir.

Esenler Yavuz Selim Petek Temizleme Ustası

Esenler Yavuz Selim Mahallesi petek temizliği peteğin içindeki suyun daha iyi ısınması için ısınmayan petek problemlerini hızlıca çözmek için makine kullanmaktayız. Önemli bir tesisat hatası yoksa sırf atıklara bağlı olan sorunu biz kesin olarak yok etmekteyiz. Kaloriferdeki ısı düşüşünü ortadan kaldırmak için kısa süreli sıcaklık testi ve bağlantı kurularak kaloriferlerin belirlenmesinden sonra o bölgelere kimyasal ilaç eklemesi yapılır. Kireç, çamur ve pas gibi atıklara yerleşir ve orada çözünmeye başlar. Sonrasında basınçlı sular ile tüm maddelerin olduğu gibi tuvalete gönderilmesini işlemini gerçekleştiririz.

Esenler Yavuz Selim petek temizliği fazlalaşan kalorifer kirlerini atık sistemlerine göndermekteyiz. Kaloriferi temizlerken hiçbir zarar vermemekteyiz. Bu işlemlerin en güzel tarafı son aşamalarda kaloriferi içten bu maddelerden korumak için kimyasal ilaç eklemeleri yaparız. Kalorifer sayılarına göre birkaç makine çalıştırarak kısa sürede hizmeti bitirebiliriz. Kaloriferden gelen ısıların iki sene boyunca verimli devam etmesini istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55