zeytinburnu sümer petek temizliği

Zeytinburnu Sümer petek temizliği firması olarak kaloriferin ısınmasını engelleyen maddeleri makineli petek temizleme servisi vererek almaktayız. Kaloriferin içerisindeki sudan dolayı boru kısımlarında kireç, çamur, tortu ve pas gibi maddeler oluşabilir. Bu problemlerin olmasıyla kaloriferlerde ısı sorunu meydana gelmektedir. Bizim firmamız petek temizleme cihazları kullanarak bu problemleri yok etmeye çalışmaktadır. Bu cihazlar ısınma tesisatına zarar vermeden kullanılmaktadır. Kombiye ya da banyodaki havlupana bağlanan temizleme cihazının haznesine su ilave edilerek bu suyun kaloriferlerde dağılması amaçlanır. Bu cihaz suyu kaloriferlerin içerisinde devir daim yaptırarak kirlerin alınmasını sağlar. Bu servisten sonra cihazın içerisinde kimyasal ilaç konulur ve tekrardan kaloriferlere dağıtılır. İlaç kalorifere dağıtıldıktan sonra vanalar kapatılır. Kaloriferler teker teker açılarak cihaz ile devir daim işlemi başlatılır. İşlemler sonlandıktan sonra kombi çalıştırılarak problemin ortadan kalkıp kalkmadığı kontrol edilir.

Zeytinburnu Sümer Robotla Petek Temizleme

Zeytinburnu Sümer Mahallesi petek temizliği petek borularında yabancı maddeler kısa zaman içerisinde kendini göstermekte ve bu olay sıcaklığın petek içerisindeki devir daim işleyişini bozarak kireç, tortu ve çamur gibi maddelere sebep olmaktadır. Kısa bir zaman içerisinde basınçlı su sayesinde peteklere gönderilen kimyasal ilaçlar gücünü cihazdan alarak ve bu maddeleri sökerek tesisata zarar verecek durumların önüne geçmektedir. Firmamız bu işlemlerin hassas bir şekilde ve deneyimli ustalar tarafından yapılmasına özen göstermektedir. İlk önce kombi altında bulunan filtreyi temizleyerek işlemlerimize başlarız.

Zeytinburnu Sümer petek temizliği işlemlerini robot cihazlar ile yapmaktayız. Eskiden olan temizliklerde kaloriferler yerlerinden sökülerek işlemler sürdürülürdü. Sökülmeden sonra kaloriferler bazen tekrardan kullanıma uygun hale gelemeyebilirdi. Etrafta fazlasıyla kirlenirdi. Ama firmamız artık bu durumlara son verdi. Cihazlarımız sayesinde kaloriferleriniz sökülmeden işlemlerimizi yapmaktayız.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55