yeşilyurt petek temizliği

Yeşilyurt petek temizliği firması olarak kaloriferin içerisinde biriken atıklar yüzünden ısınmayan petekleri kombi petek temizleme servisi ile temizlemekteyiz. Soğuk kış günlerinde ev ve iş yerlerinde ısınmayan petekleri temizleyen firmayız. Petekler belli bir süre sonra bazı bölümlerini ısıtmamaya başlar. Bazen de peteğin tüm bölümleri ısıtmamaya başlar. Bizlerde peteklerde başlayan bu ısıtmama problemini petek temizleme cihazları ve petek temizleme kimyasalları ile temizleyip eskisinden daha iyi bir performans vermesini amaçlamaktayız. Bunu da tecrübeli ustalarımızla yapmaktayız. 10 yıldır vermiş olduğumuz bu petek temizliği hizmeti sayesinde ustalarımız son derece deneyimli ve tecrübelidir. Araştırma yapmış olduğunuzda da göreceksiniz ki petek temizleme sektöründe önde gelen firmalardan biri olduğumuzu göreceksiniz.

Yeşilyurt Petek Temizleyen Tesisatçı

Bakırköy Yeşilyurt petek temizliği toz, kireç ve çamur gibi daha sayısız madde madde nedeni ile tıkalı kalmış petekler için bu maddeleri hasar vermeden almaktadır. Petek maddelerini hasar vermeden almaktayız. Petek panellerini yerlerini sökmeden tam anlamı ile yalnızca içteki sular ve maddelere yönelik çalışma yapmaktayız. Geniş su tankı haznesi sahip cihazı petek kenarından ya da havlupandan bağlayarak tesisata böyle erişebiliriz. Her türlü petekteki kirliliği alarak sıcaklık artışı hedefinize uygun hareket etmekteyiz. Bu işlemde kirlilik seviyesine uygun kimyasal ilaç eklemeleri yapıyoruz. Yani radyatörün üst kısımda hep soğuma olması gibi durumları bilirsiniz. Nedeni ise oradaki maddelerin yerlerinden oynamamasıdır. İşte bizler çözünür kıvama ulaşabilmesi için ilaç basarak o kısımlardaki güçlü direnci kırıyoruz. Hemen kireç veya tortu olsun petek zeminine çökmeye başlar. Ardından suları çeker ve geri peteklere göndeririz. O kirli yapılar gelir ve cihazın filtresine takılır ve bizde tuvalet atık borularına dökeriz. Suyun berrak kıvama gelmesi zaten anlık olarak takip edilecektir ve bu seviyeyi yakalamaya özen göstereceğiz. Su ne kadar berrak ise iletim kalitesi de artacaktır ve ayrıca petek suyu ile birlikte korozyon riskini önleyici kimyasal da işlem bittikten sonra ilave ederiz.

Yeşilyurt petek temizliği ile zamanla biriken pas, çamur gibi maddelerin alınmasından sonra sıcaklık düzeyi oldukça artacaktır. Boru iç katmanında kirlenmeden dolayı daralma olmayacağından dolayı korozyon riski de oldukça düşecektir. Ki biz korozyonun petekte olmaması için koruyucu sıvı eklemeleri yapmaktayız. Son olarak ise peteklerin tükettiği gazın fazla olduğunu düşünüyorsanız bu çalışmayı öneririz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55