beştelsiz petek temizliği

Beştelsiz petek temizliği firmamız kalorifer tesisatına zarar veren yabancı nesneleri petek temizleme cihazları ile bulundukları yerden almaktayız. Kış mevsiminde özellikle kaloriferin iyice soğuduğu zamanlarda peteklerin ısınmama sorunlarının fazlalaşması ile petek bakımının önemi ortaya çıkmaktadır. Petek tesisat temizliğinin yaz mevsiminde yaptırılması uygun olabilir. Yaz ayı boyunca kullanılmayan petek tesisatındaki durağan su zaman içerisinde kireç, tortu, çamur gibi maddeler ortaya çıkarmaktadır. Uzun zaman temizliği yapılmayan kaloriferlerde bu maddelerin yapışkanlığı kalıcı duruma gelmektedir hatta basınçlı sular ile zar zor temizlenmektedir. Bu tür durumların yaşanmaması için en fazla iki yılda bir kaloriferlerin temizlenmesi gerekir. Bu konuda deneyimli firmalardan servis almak oldukça önemlidir.

Beştelsiz Petek Temizleme Fiyatları

Zeytinburnu Beştelsiz petek temizliği işlemleri esnasında son teknoloji cihazların kullanılması yapılan temizleme işlemlerinin fazlasıyla verimli olmasını sağlamaktadır. Temizleme sırasında eski geleneksel metotların kullanılması kaloriferlere yarardan çok zarar da verebilir. Petek temizleme işleminde kullanılan ilaçların asit içermemesine dikkat edilmelidir. Çünkü asit içerikli kimyasallar kaloriferlere zarar vermektedir. Bu zararlar kısa zamanda anlaşılmasa da uzun süre sonra olsa bile bir gün ortaya çıkacaktır. Kaloriferlerde farklı bölgelerden su sızıntısı gibi problemlerin kökeninde bu asit bazlı kimyasal ilaçların kullanılması bulunmaktadır. Ve bu işlemlerin kesinlikle deneyimli ustalar tarafından yapılması gerekmektedir. Kombi temizleme servisi veren bazı ustaların bir kısmı petek temizliği hizmeti de vermektedir. Ama bazen bu ustalar peteklerin temizlenmesine o kadar önem veremeyebiliyorlar.

Beştelsiz petek temizliği profesyonel ustalarımız tarafından yapılan tesisat işlemidir. Tecrübe sahibi olmayan ustaların temizlik hizmeti vermesinden kısa bir zaman sonra kaloriferiniz tekrardan ısınmama sorunu çıkarabilir. Bu bakımdan petek temizliği işlemi için tecrübeli bir firmadan yardım talep ediniz. Ayrıca fiyatlarımız da oldukça uygun ve herkesin bütçesine göredir.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55