kozyatağı petek temizliği

Kozyatağı petek temizliği tercih eden müşterilerimizin sayısı gün geçtikçe artmakta, internetten ve telefon ile geri dönüşler aldıkça bu konuşmalar bizleri de mutlu etmektedir.

Özel Kimyasallar Kullanılmaktadır

Kozyatağı petek temizliği farkımız kaliteli kimyasallar, güçlü motora sahip temizlik cihazı, 10 yıldan fazladır hizmet sektöründe yer alan ustalarımız ve olabilecek her türlü sorun ve çözümü yaşamamız olabilir. Normal şartlarda 2 sene rakamı temizlik süreleri arasındaki farkı gösterir ve ısı yalıtımlarının eve istikrarlı şekilde yayılması için bu süre son derece caziptir. Her sene yaptırılması da zarar vermez, geçen seneye ait kirlenme varsa onları da ortadan kaldırmış oluruz. Lakin 2 sene önce temizlik yaptınız ve bir daha yaptırmazsanız eski noktaya doğru geri dönüyorsunuz demektir ve sadece ısı kaybı değil, tesisatın içten çürümesi, su sızdırması, yakıt giderlerinin artması gibi sorunlar üst üste gelebilir. Kozyatağı petek temizliği genel ilkemiz faydalı olabilecek en üstün seviyedeki ürün ve kimyasalları kullanmak ve tekrar aynı sorunun tekrarlanması olasılığın azaltılması için bu gereklidir. Isı kaybında işlemden sonra gözle görülür bir azalma olacak ve tesisat ısınmaya ne zaman başlarsa artık 26 derece gibi olan oda sıcaklıkları 28-30 ve daha yukarısına çıkma ihtimali olduğunu unutmayın. Sıcaklık arttıkça doğal olarak kombinizdeki ayarları biraz kısacaksınız ve bu size doğal gaz harcamalarınızın azalması şeklinde geri dönecektir.

Kozyatağı petek temizliği şimdi arayın ve kışa hazırlıklı olarak girin, dışarısı ne kadar dondurucu soğuklara sahip olursa olsun ailenizin huzuru hiçbir zaman bozulmasın.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55