kozyatağı petek temizliği

Kozyatağı petek temizliği firması olarak kalorifer iç tesisatında biriken maddeler yüzünden ısınmayan petekleri kombi petek bakımı servisimiz ile temizlemekteyiz. Kozyatağı petek temizleme firmamızı tercih eden müşterilerimizin sayısı gün geçtikçe artmakta, internetten ve telefon ile geri dönüşler aldıkça bu konuşmalar bizleri de mutlu etmektedir. Yapmış olacağımız petek temizleme işlemlerinde peteklerinizi sökmeye gerek kalmadan bir noktadan kaloriferi temizlemekteyiz. Ayrıca bu işlemler esnasında evinizde hiçbir kirliliğe yol açmadan sizleride mağdur etmemekteyiz.

Kozyatağı Petek Temizleyici Usta

Kozyatağı petek temizliği işlemlerinde farkımız kaliteli kimyasal ilaçlar, güçlü motora sahip temizlik makineleri, 10 yıldan fazladır tesisat sektöründe yer alan deneyimli ekiplerimiz ve olabilecek her türlü probleme karşı çözüm üretmemiz olabilir. Normal şartlarda 2 yıl temizlik süreleri arasındaki farkı gösterir ve ısı yalıtımlarının eve istikrarlı şekilde yayılması için bu süre son derece makuldür. Her yıl yaptırılması da peteklere zarar vermez, geçen yıllara ait kirlenme varsa onları da ortadan kaldırmış oluruz. Ama 2 yıl önce temizlik yaptınız ve bir daha yaptırmazsanız eski yerinize doğru geri dönüyorsunuz demektir ve sadece sıcaklık kaybı değil, kalorifer tesisatının içten çürümesi, su kaçakları, doğal gaz giderlerinin artması gibi problemler üst üste gelebilir. Kombi petek temizleme de genel ilkemiz faydalı olabilecek en üstün seviyedeki ürün ve kimyasal kullanmak ve tekrar aynı problemin tekrarlanması olasılığın azaltılması için bu gereklidir. Sıcaklık kaybında işlemden hemen sonra gözle görülür bir azalma olacak ve tesisat ısınmaya ne zaman başlarsa artık 26 derece gibi olan oda sıcaklıkları 28-30 ve daha yukarısına çıkma ihtimali olduğunu unutmayın. Sıcaklık arttıkça doğal olarak kombinizdeki ayarları biraz kısacaksınız ve bu size doğal gaz harcamalarınızın azalması şeklinde geri dönecektir.

Kozyatağı petek temizliği işlemi şimdi bizi arayın ve kışa hazırlıklı olarak girin. Dışarısı ne kadar dondurucu soğuklara sahip olursa olsun ailenizin huzuru soğukluktan dolayı hiçbir zaman bozulmasın. Bunun için tek yapmanız gereken sitemizde bulunan cep ve sabit numaralardan bizimle iletişime geçmenizdir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55