beylerbeyi petek temizliği

Beylerbeyi petek temizliği firması olarak ısınmayan peteklerin içerisinde biriken kireç, tortu ve çamurları kombi petek temizliği servisi vererek temizlemekteyiz. Petek temizliği işlemin gerçekleştirilmesi gerekir. Yapı alanı içerisindeki ısı verimliliğini artırmak, verimliliğin artmasına bağlı olarak doğal gaz harcamasını azaltarak ödenecek fatura bedelinden tasarruf yapmak, kombideki pompanın daha az çalışması suretiyle kombinin daha uzun ömürlü olmasını sağlamak başlıca amaçlar arasında gösterilebilmektedir. Ayrıca, petek iç kısımlarında oksitlenme ve deformasyonlarının önüne geçebilmek ve de yapı alanındaki en uzak noktanın bile yüksek kalitede verimli bir şekilde ısıtılmasını sağlamak da hedeflenmektedir. Petek temizleme işlemlerinde kullanılan kimyasallar sayesinde iç kısımlarda oluşan tortu gibi tıkanmaya neden olan faktörler ortadan kaldırılabilmekte ve sistem sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edebilmektedir.

Beylerbeyi Kombi Petek Temizleme

Üsküdar Beylerbeyi petek temizliği petek kireci temizleyen firmadır. Petek temizliğinin cihazla, ilaçla yapılması gibi pek çok hizmetimiz vardır. Termal kamera tutulan peteklerdeki sıcaklıklara bakılır ve en sorunlu olanlara gerekirse kenardan bağlantısını cihazla yaparak temizleyebiliriz. Buna her zaman gerek yoktur ve tesisatın içindeki kirliliği havlupan, kombiden yapılarak ilaç ön yıkama ardından ilaç verilerek temiz duruma getirmekteyiz. Son olarak tüm maddeler toplanır ve petekteki sıcaklık eski verimli haline geri dönecektir. Bu işlemde hiçbir türlü peteklere ve kombiye zarar verilmez. Petek temizleme işleminin gecikmemesi maddi ve manevi açıdan sizin yararınıza olacaktır. Çünkü geciken petek temizliği işlemlerinde kireç ve tortu petek içerisinde daha fazla ilerleyerek belki peteklerin bir daha kullanılmamasına bile yol açabilir. Bu eski yerleşim yerlerinde yapılmayan kombi petek temizliği işleminde daha çok karşımıza çıkan bir olaydır.

Beylerbeyi petek temizliği işi yapan firmamız bu işlemleri 2-3 saat gibi kısa bir sürede yapabilmektedir. 2-3 saat gibi kısa bir sürede peteklerin ısıtmama problemini çözebiliriz. Petek temizliği yapan firma olarak bu işin garantisini vermekteyiz. Garanti veren firmamız usta personellerle çalışmaktadır. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55