bağlarbaşı petek temizliği

Bağlarbaşı petek temizliği firması olarak makineli petek temizleme cihazları ile peteklerin içerisinde biriken yabancı maddeleri temizlemekteyiz. Petekler zamanla içerisindeki sıcak su ve hava yüzünden ısınmamaya başlar. Bunu nedeni de içerisinde zamanla kireç , tortu ve çamur gibi yabancı maddelerin oluşmasıdır. Bu maddeler yüzünden peteğin her yerine eşit şekilde ısı gitmez. Alt tarafı ısınırken üst tarafı ısınmaz böylece ısınma işini tam anlamıyla gerçekleştirmemiş olursunuz. Bizlerde makineli petek temizliği servisi vererek peteklerin içerisindeki bu maddeleri yüksek basınçlı su ve ilaçlarla temizlemekteyiz. Ve bunu profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Sıradan yapılan petek temizliklerinde sonradan yine sorunlar baş gösterir. Bu yüzden işimizi son derece ustalıkla yapıp bu gibi oluşumları yok edip bir daha meydana gelmesini geciktirici ilaçlar kullanmaktayız.

Bağlarbaşı Petek Temizleyen Servisler

Bağlarbaşı petek temizliği işi yapan sektörde birçok firma vardır. Bu firmalardan birini tercih edecekseniz petek temizleme makinesi kullanan firmaları tercih etmeniz ve işini iyi bilen garantili bir şekilde petek temizliği servisi veren firmaları tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Gelen firma temizleme makinesi ile bir petekten veya kombinin tesisatı altından makineyi bağlar. Bu işlem yapılırken kombinin kapalı olmasına dikkat edilir. Yine bu işlem sırasında tüm petekler açık olmak zorundadır. Temizleme makinesinin haznesine su koyulur ve 5 dakika boyunca o suyun peteklere ulaşması ve kaba pisliğin alınması sağlanır. Daha sonra bu makinenin haznesine peteklerin büyüklüğü hesap edilerek kimyasal ilaç konulur ve aynı şekilde 5 dakika kadar bu ilacın peteklere ulaşması sağlanır. Kimyasal tüm tesisata ulaştığı zaman peteklerin vanası kapatılır ve petekler tek tek açılarak gücün tek bir peteğe verilmesi sağlanır. Bu işlem sırasıyla tüm peteklere uygulanır.

Bağlarbaşı petek temizliği işi yapan firmamız tahmini olarak iş süresi olarak 1-2 saatlik bir süre zarfında işini tamamlar. 1-2 saatlik bir süre zarfında peteklerdeki ısınma problemini ortadan kaldırırız. Petek temizleme işlemlerimizde garantili olarak çalışmaktayız. Tekrar bir ısıtmama sorunu ile karşılaşmanız dahilinde 1 yıl boyunca ücretsiz olarak ev ve iş yerlerine servis vermekteyiz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55