acarkent petek temizliği

Beykoz acarkent petek temizliği yapan tesisatçılar telefon adres iletişim bilgileri 0545 385 93 94 makineli ve ilaçlı petek temizleme servisi için bizi arayınız. İstanbul petek temizliği şubemlerimizden Beykoz şubesini ararsanız aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde ısınmak için muhtaç olduğumuz kaloifer petekleri tıkalı ise malesef soğultan donmanın yanı sıra yüksek faturalar ödemenize neden olmaktadır.

Beykoz Acarkent Petek Temizlik ve Kombi Bakımı

Acarkent petek temizliği kalorifer, petek, fayans, derz arası temizleme yıkama servisidir. Kuru buhar makinesindeki güç ile petek ızgarasındaki kirlerin basınçlı buhara çarpması ile çözünmesi sağlanmaktadır. Toz bezi, elektrikli süpürge ile petek ızgarası temizleme asla işe yaramaz. Toz zerreciklerinin dağılmasını önlemek ve en uzaktaki alanlara kadar buharın ulaşması gerekmekte olup, klasik yöntemleri önermiyoruz. Fayans araları temizleme işlemi de kuru buharın çarpması sonucunda yapılırken yepyeni ve sağlıklı koşulları garantili olarak firmamızı tercih etmeniz ile hemen alabilirsiniz.

Acarkent petek temizleme kalorifer peteklerinin temizliğini yapan servistir. Kalorifer peteklerinin içi nasıl temizlenir? Üstü sıcak, altı soğuk gibi durumlarda “havası nasıl alınır?” gibi sorular yerine temizliği sorgulanmalıdır. Kalorifer peteklerinin içindeki tozu nasıl temizlenir, kirecin alınması gibi durumlarda kanal katmanlarını tıkayan ve sıcak su geçişini engelleyen alanların basınçlı su makinesi ve solüsyon ile eski haline çevirmekteyiz. Kalorifer peteklerinin suyunu boşaltmak yani tazelemek temizleme sonrasında koruma sıvısı ile uygulanmaktadır. Yani kalorifer peteklerinin altı ısınmıyor ise bir, iki saat boyunca tüm kir tabakalarının yer aldığı petek kenarından, havlupandan bağlantı kurulması ile bu maddeleri cihazımızda topluyor ve arından kalorifer peteğini koruyan sıvı solüsyonu da ekleyerek temiz bir şekilde ısınmasını sağlıyoruz.

Acarkent petek temizliği kalorifer peteklerinin suyunu değiştiren servistir. Kaloriferin üstünden basınçlı buhar makinesi ile tozunu alma, peteklerinin ortası, altı ısınmıyor gibi durumlarda yıkama makinesi, tesisat kontrolü, kombi arızası giderme, onarım ve daha nice çalışmaları garantili olarak bizden alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55