bağcılar göztepe petek temizliği

Bağcılar Göztepe petek temizliği firması olarak petek tesisatında oluşan boru tıkanmalarını kombi petek temizleme servisi sunmaktayız. Yaşadığımız yerlerde kaloriferlerin iyi sıcaklık vermeme problemleri ile karşı karşıya kalabiliriz. Kaloriferin ısınma problemi kullanılan suyun ısısına göre ve sudaki kireç oranına göre meydana gelmekte bu nedenlerden dolayı kalorifer içerisinde yabancı maddelerin oluşması ile karşılaşırız. Bu problem ile karşılaştığımız zaman kalorifer ve kombi tesisatına zarar vermeyecek çözümler sunmaktayız. Kaloriferin neden yeteri kadar ısıtmadığını öncelikli olarak bulmalıyız. Kaloriferler ısıtmıyorsa herkesin aklına gelen ilk şey içerisinde hava olmasıdır. İlk başta kaloriferdeki o havanın alınması gerekir ondan sonra ısıtmama problemi devam ediliyor mu bakılır. Bu problem devam ediyorsa o zaman radyatörün artık temizlik zamanı gelmiştir demektir.

Bağcılar Göztepe Petek Temizleyen Usta

Bağcılar Göztepe petek temizliği eski metotlar yerine cihazla petek temizliği servisi veren firmayız. Kış aylarında ısınmamızı sağlamak için çokça para ödemek zorunda kalırız. Bu faturalar bazen normalin üstünde de olabilir. Bunun nedeni ise gerekli petek temizliği işleminin yapılmaması sebebiyle kaloriferin zaman içerisinde daha az sıcaklık vermesine bağlı olarak kombinin sıcaklık derecesinin arttırılmasıdır. Bunun başka bir sonucu da faturaya yüklü bir miktar yansımasıdır. Temizleme işleminin gerçekleşmesi durumunda daha verimli olan sıcaklığın kombiye en uzaktaki kaloriferde bile hissedilmesini sağlayacaktır. Bu da kombinin az çalışması sebebiyle kombinin de ömrünü uzatmaya yarayacaktır. Bu da yine ekonomik olarak olumlu sonuç verecek ve bu sayede de kombi bakımı daha az masraf oluşturacaktır.

Bağcılar Göztepe petek temizliği işleminin uzman kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Çünkü kullanılan cihazın basıncı bütün kaloriferlere aynı oranda verilmelidir. Bu yüzden gelen tesisatçıların evinize uygun bir cihaz getirmesi uygun olacaktır. Gerekli olan basıncın kaloriferlere verilmemesi temizliği tam anlamıyla yapılamaması anlamına gelir. Yüksek basınç da hasara sebep olmaktadır. Bu sebeple basıncın tam olarak ayarlanması gerekmektedir. Servisimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55