üsküdar yavuztürk petek temizliği

Üsküdar Yavuztürk petek temizliği tesisatçı firması olarak peteklerin iç kısmında biriken tortu ve kireç gibi maddeleri kombi petek temizliği yapan ustalarımız sayesinde temizliyoruz. Kış aylarının en büyük sorunlarından biri peteklerin verimli şekilde çalışmayarak ev veya iş yerlerinin yeterli ısınmama problemidir ki genellikle çözümü basit olmasına rağmen ilgilenilmemektedir. Petekler uzun süre temizlenmediğinde içerisindeki durağan su tortulanmaktadır. Oluşan tortular zamanla suyun düzenli akmasını engellemekte olup, peteğin ısısını düşürmektedir.  Üsküdar da bulunan özellikle eski binalarda su ve kalorifer tesisatı nemlenmeden dolayı çürümektedir. Oluşan çürüme boru içinde parçacıkların dökülmesine ve çapın daralmasına neden olmaktadır. Kalorifer tesisatı içinde oluşan bu kirlenme zamanla petek ağızlarını tıkamaktadır.

Yavuztürk Petek Temizleme Telefonları

Yavuztürk petek temizliği teknik olarak kireç ve pasların orada tutunmasından dolayı bir sonraki peteğe yeni ısıtılan veya hazırda sıcak halde duran suların geçememesi çalışmasında çözüm üreten bir firmadır. Bir peteğin en alt veya orta kısmında yer alan kireçleri sırf hava tahliye bölmesinden alamazsınız. Çünkü ağır oldukları için dibe çökmeye başlayacaktır. Ayrıca açılıp, kapanabilecek bir bölmesi de yoktur. Yani ikiye ayırıp da temizlemek mümkün değildir. Biz tüm bu ısınmama problemine karşı en iyi teknikleri bina içi ev eşyalarınızı da kirletmeden sunmaktayız. Kombi petek temizliği maliyeti açısından sizleri asla zora düşürmeyecek formülleri sunmaktadır. Kirecin en ileri derecede zararı aşınma başlatmasıdır. Bu olmaya başladığı zaman içerideki o ılıman duran sular da dışarı çıkmaya başlayacaktır. Belki sırf bu nedenden ötürü suyu tahliye ederek elektrikli ısıtıcıları bir süreliğine kullanmayı bile tercih edebilirsiniz. Aslında bu sızan bölgeleri kimyasal ile kapatmak zor değildir. Petekler için yapabildiğimiz diğer vazifeler ise kesinlikle iç tarafta artan ve orada tutunan, suyu da geçirmeyen ne kadar alan varsa onları temizlemek hatalı veya gereksiz şekilde su boruları dolaştırılıyorsa onlar hakkında sizlere bilgi vermektir.

Üsküdar Yavuztürk petek temizliği işlemlerinde genel prensibimiz petek temizleme işimizi düzgünce yapmak ve sizlere güzel bir ısınma sağlamaktır. Bu yüzden işimizi son dere özenle ve dikkatlice yapmaktayız. Ayrıca su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma gibi işlemleri de yaparak en iyi ve en kapsamlı işleri yapmaktayız. Bütün bu işlemler için 1 yıl boyunca garanti vermekteyiz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55