kısıklı petek temizliği

Kısıklı petek temizliği peteklerin içerisinde biriken kireç ve tortunun geçen zaman içerisinde petek borularını tıkayarak sıcaklığın peteğin her yerine gitmesine engel olur , bu durumun sona ermesi ve soğuk kış günlerinde rahat bir şekilde ısınabilmeniz için kombi petek temizliği servisi vermekteyiz. Petekler ısıtma sisteminin en önemli parçaları arasında yer almaktadır ve bu sayede ortamların rahat ısınmasına sebep olur. Kombi ya da farklı yerlerden gelen su peteklerin içine dolmakta ve suyun sahip olduğu ısı ortama bu şekilde yayılmaktadır. Bu yüzden peteklerin işlevlerini yerine getirmesi çok önemlidir. Peteklerin ısıtmasında bir problemin yaşanmaması için belirli aralıklarla petek temizliği işlemi yapılması gereklidir. Peteklerin temizlenmemesi durumunda zamanla biriken kireç ve tortu tabakası sıcak suyun bazı noktalara ulaşmasına engel olur.

Kısıklı Petek Temizleme Firmaları

Üsküdar Kısıklı petek temizliği işleminde dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Çünkü petek temizleme sanıldığı kadar kolay bir iş değildir ve tecrübe gerektiren bir iştir. Petek temizliği işleminde tecrübe sayesinde kullanılan makinenin noktaya bağlanacağı veya hani temizleme ilacının kullanılacağı gibi birçok önemli nokta bulunmaktadır. Petek temizliği yaparken kullanılan makinenin nereye bağlanacağı çok önemli olup seçilen noktanın yanlış olma durumunda hem petekler tam olarak temizlenmemekte hem de istenmeyen durumlar ortaya çıkmamaktadır. Bundan dolayı işi bilen bir ustadan yardım almanızı tavsiye ederiz.

Kısıklı petek temizliği yapılırken dikkat edilmelidir. Özellikle temizlik sonrasında ısıtma tesisatına koruyucu ilaç eklenmesi çok önemlidir. Çünkü temizlik sırasında geride ister istemez bazı parçalar kalmakta olup bunlar daha sonraki dönemlerde benzer problemlerin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bu tür problemleri koruyu ilaç engellemektedir. borunun içerisinde kalan her şeyi temizleyen koruyucu madde ısıtma tesisatında yapılan temizliğin çok daha uzun süre gitmesine neden olmaktadır. Temizliği yapılan petek tam kapasite ile çalışmaktadır. Kaliteli bir kombi petek temizliği için bizlerle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55