şişli fulya petek temizliği

Şişli Fulya petek temizliği firmamız peteklerin ısınmayan kısımları için ilaçla petek temizliği ve makineli petek temizleme hizmeti vermektedir. Kış mevsimlerinde daha sıcak ve maddi açıdan sıkıntısız bir dönem geçirebilmeniz açısından büyük önem taşıyor. Öyle ki kaliteli bir şekilde sizlerin petek ve kalorifer boru sistemlerinin iç kısımlarındaki bütün pas ve kirin çözülmesini sağlayacak bir işleyişle ilerleriz. Bilindiği üzere ısı ile buharlaşma boru içlerinde kendisini en fazla ön plana çıkartacak olan unsurlara dönüşebilir. Bu anlamda bakıldığında ise peteklerin her bir noktasını kesintisiz bir şekilde temizlemek ve anı anına sorundan kurtarmak da her zaman önem taşıyacak bir hal alır. Hal böyle olunca da zaten petek temizliğindeki pek çok hususu değerlendirici bir firma olarak ilerlemekteyiz. Yani bizler baştan savma değil, titiz ve her bir noktayı göz önüne alarak ilerleyecek hizmet vermeyi hedef edinmiş durumdayız. Bu durumun sonucunda da petek temizliği işlemlerinde %100 başarı ve kaliteli sonuçlar da kaçınılmaz olmaktadır.

Fulya Petek Temizliği Fiyatları

Fulya petek temizliği profesyonel ustalar ve cihazlar ile yapılmaktadır. Makineli petek temizliği işlemlerinde teknoloji kadar ustanın becerisi de önemlidir. Petek temizleme işlemi hem makinelerle hem de petek temizleme ilacı ile yapılır. Bu işlemlerde petek temizleme ilacının payı yüksektir. Çünkü bu ilaç hem peteği temizlediğimiz zaman hem de temizleme işlemi bittikten sonra petek koruyucusu olarak görev yapmaktadır. Petek temizleme makinesinin su haznesine koyulan ilaç peteğin içerisine verildikten sonra peteğin içerisinde devir daim yaparak peteğin içerisinde çalkalanır. Böylece bu ilaç petek tesisatının her bölgesine ulaşarak hiçbir yerde bu oluşumların bir daha karşımıza çıkmamasını sağlar. Petek temizliği işleminin en az 2 yılda bir yapılması gerekmektedir. Çünkü 2 yılın sonunda bu yabancı maddeler tekrardan baş göstererek peteğin tekrardan ısınmasına engel olacaktır.

Şişli Fulya petek temizliği uzak petek ılık , soğuk sorunlarını sökmeden çözen servistir. İlk aşamadaki kirli suları devir daim ile içindeki kirleri alarak başlattığımız adımı , sonraki aşamada kimyasal ilaç ile alamadığımız kirlerin de çözünür duruma gelmesi ile işlemlere devam ediyoruz. Bu sayede petek içinde daha fazla alan su geçişi olmakla birlikte kalorifer sıcak su sistemleri içini koruyucu sıvı ile tamamen güvenilir, daha sıcak petekler, petekleri tasarruflu ısıtma gibi amaçlarınızı da elde etmenizde yardımcı olmaktayız.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55