tarabya petek temizliği

Tarabya petek temizliği firması olarak petek tesisatında oluşan yabancı artıkları temizlemek için kombi petek temizliği servisi veriyoruz. Peteklerde kombi bakımı, yerden ısıtmalı peteklerde temizlik ve sıcaklık artışı için teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Duvara monte edilen peteklerdeki soğuk kalan kısımları ısıtmak içinde içteki kirliliği sıvı kimyasallar ile çözünür duruma getirir ve cihazlar ile tahliyesini başlatırız. Olumlu ve hemen ısı artışı için birkaç hafta beklemenize gerek yoktur. Çalışma gün içinde bitirilebileceği gibi hemen ilk ısıtmada sıcaklığı artan ve porblemi çözülen petekleri elde etmeniz mümkündür.

Tarabya Petek Temizleyen Firmalar

Sarıyer Tarabya petek temizliği özel kimyasal sıvılar ve cihazlar ile aynı gün tüm binanın, apartmanın kalorifer tesisat bakımı işlemlerini yaparız. Risk almadan tamamen işi uzmanına bırakmaya ne dersiniz? Ekibimiz bina içi kontrolleri yaptığı sıralarda özellikle termal kamera kullanımı sırasında sıcaklık değerlerini bir kenara not edecektir. Bazı petekler son derece sıcak, bazı petekler ılık veya soğuk gibi vakaları bilirsiniz. Özellikle hangilerine yoğunluk göstermeniz açısından önemli bir tespittir. Alüminyum veya farklı petek türlerine göre tek tek bağlarız. Havlupan bölmelerinden de sisteme erişimimiz çok kolaydır. Sıvı kimyasal bu katmanlara geçtiği andan itibaren toz gibi su içinde salınmasını sağlar. Suyun dakikalarda 10’larca litre hızında devir daim ettirilmesi ile tüm kirler tamamen cihazımızda kalacaktır.

Tarabya petek temizliği yalnızca peteklerdeki suyu devir daim ettirerek kirliliği bitirmektedir. İşlemin son kısımlarında temiz şebeke suyu ve koruyucu sıvılarda ilave edilmektedir. Peteklerde sıcaklık artışını elde etmek, kombi masrafını azaltmak ve İstanbul’da en iyi petek temizleme tesisat firmasından destek almak istiyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55