güzelyalı petek temizliği

Güzelyalı petek temizliği ısınmayan kalorifer peteklerini petek temizleme makineleri ve petek temizleme ilaçları ile temizleyen firmadır. Soğuk kış günlerinde ısınmayan evinizi eski ısısına kavuşturmak istiyorsanız hemen profesyonel bir petek temizliği firması ile iletişime geçiniz. Bu firmalar elindeki son teknoloji cihazlar ve petek temizleme kimyasalları ile peteğini temizleyip eskisinden daha iyi bir ısı vermesine yardımcı olacaktır. Piyasada petek temizliği işiyle ilgilenen çok fazla kurum ve tesisatçı mevcuttur. Bu kişi ve kurumların işlerinde ne kadar deneyimli olduğunu bilemezsiniz. Bu yüzden petek temizliği işiyle ilgilenen biriyle görüşeceğiniz zaman makineli cihaz kullanıp kullanmadığını sormanızı tavsiye ederiz. Hiçbir peteği yerinden sökmeden ve zarar vermeden kombi petek temizleme servisi vermekteyiz.

Güzelyalı Makineli Petek Temizleme

Pendik Güzelyalı petek temizliği ev ve iş yerlerinde ısınmayan peteklerin içerisinde biriken tortu , kireç ve pası peteklere hiçbir türlü zarar vermeden temizleyen servistir. Petekler zaman içerisinde içerisinde yabancı maddeler biriktirir. Bu maddeler petek temizlenmediği sürece içerisinde büyümeye devam eder. Bu büyüme sonrasında petekler artık ısınamaz hale gelir. Oluşumlar peteğin dibine çökerek tesisattaki sıcak suyun peteklerde dolaşmasını engeller. Bu engelleme sonucunda da fazladan enerji harcayarak çok az bir ısı alırsınız. Bu enerji harcayışı fazla olduğundan ay sonunda doğalgaz faturası ödemeniz kaçınılmaz olacaktır.

Güzelyalı petek temizliği ilaçları sayesinde peteğin içerisi temizlendikten sonra bu ilaçlar yardımıyla yabancı madde oluşumu aza indirilir. Bu oluşumlar hiçbir zaman tamamen yok olmaz. Uzmanların belirlediği aralık 2 yılda bir petek temizliği işleminin yapılmasıdır. Temizliği yapılmayan petek tekrardan bu yabancı maddeler yüzünden ısınmamaya devam eder. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilir ve servis açtırabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55