bahçeşehir petek temizleme

Bahçeşehir petek temizleme servisi olarak kombinin ve peteğin çalışmasıyla birlikte peteklerin içinde oluşan atıkları cihazlı petek temizleme servisimiz ile çözüme kavuşturuyoruz. Evlerde bulunan kalorifer sisteminin en önemöli parçalarından biri olan petekler zaman zaman istenilen verimi vermezler. Böyle durumların yaşanmasının sebebi ise zaman içerisinde peteklerin içerisinde kireç, tortu ve diğer yabancı maddelerin birikmesidir. Bu birikmeden dolayı sıcak su peteğin içindeki belli bölümlere gidememekte ve böylece gidemediği yerleri ısıtamamaktadır. Bu da evin tam olarak ısınmamasına neden olmaktadır. Böyle durumlarda mutlaka petek temizliği yapılması gerekmektedir. Petek temizleme firmamız da son derece teknolojik cihazlarla yapılmakta ve kısa sürede olumlu sonuçla almaktadır.

Bahçeşehir Petek Temizleme  Ustası

Bahçeşehir petek temizleme son teknoloji petek temizleme makinesi ile yapılır. Bu makinelerle yapılan temizliği adım adım anlatabiliriz. Makinemiz havlupana ya da peteğe bağlanır. Sonrasında peteğin içerisinde su ve hava kalmadığından emin olunur. Makinenin haznesine su konularak peteğin vanası açılır. Peteğin içerisinde çalkalama işlemi yapılır. Bu çalkalama işlemi belli bir süre devam eder ve peteğin içerisindeki maddelerin kabası alınır. Bu işlemde yapıldıktan sonra peteğin içerisine petek temizliği kimyasalı konulur. Bu ilaç konulduktan sonra yine belli bir düre devir daim işlemi yapılır. Bunun sebebi ise bu ilacın peteğin her bölgesine ulaşmasını sağlamaktır. Bu işlemler sırasıyla tüm peteklerde devam eder. Kombinin de alt tarafında bulunan filtrenin temizliğini de yapmaktayız. Detaylı bir kombi temizliği için ise yetkili servisinizle veya sadece kombi temizliği yapan firma ile iletişime geçiniz.

Bahçeşehir petek temizleme işlemi teknik bir konu olması nedeniyle uzman kişilerden yardım almanızı tavsiye ederiz. Temizlik işleminin teknolojik cihazlarla ve profesyonel ilaçlarla gerçekleşmesi durumunda yararlı olacaktır. Bu sebeple petek temizliğini kimyasal ve cihaz olmadan yapmayı teklif eden firmalardan uzak durunuz. Bahçeşehir petek temizliği firmamızı en kısa sürede aramanızda fayda var.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55